iPhone 8 İçin Bu Kez Bir Konsept Video Geldi

0
73

Apple’ın WWDC 2017 etkinliğinde de tüyolarını vereceği düşünülen yeni seri akıllı telefon iPhone 8 akıllı telefonları için artık düzenli aralıklarla gündeme gelmeye başladı. En son paylaşılan yeni görüntüleri size aktarmış ve iPhone 8 akıllı telefonları için düşünülen kasa sistemleri hakkında açıklamalarda bulunmuştuk.

Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların belli başlı özelliklerini ortaya koyan bir video yayınlandı. Yayınlanan video tamamen doğrulanmamış olan bilgilerle beraber Apple’ın akıllı telefonu için gelen son bilgilerle ilgili hazırlanmış olan bir video olarak sunuldu. 3D iPhone 8 akıllı telefonları olarak düşünülen yeni konsept videodaki telefonlarında şimdiden ilgi toplamayı başarmış durumda.

iPhone 8 Konsept Videosunda Neler Var?

Şimdiye kadar ortaya atılan özellik iddialarıyla beraber hazırlanmış olan yeni konsept videolarıyla beraber 3D yazıcı da hazırlanan iPhone 8 konsept videosunda çok daha fazla cam kullanımı yapıldığı görülüyor. Arka kısmı sadece cam yüzeyden tasarlanmış olan akıllı telefonların dikey çift kamerası ve yine genişletilmiş güç düğmeleri de dikkat çekiyor.

Bunun yanında hazırlanan videolarda Apple’ı iPhone 8 için hazırlanan kılıf konseptleri de dikkat çekiyor. Hem arka hem de ön kısımda ise yine düşünülen detaylar olarak parmak izi sensörlerinin ön kısımda yer aldığı görülüyor. Eksi seri iPhone ile yapılan karşılaştırmada boyutunun da aynı olduğu görülen telefonların, tam ekran teknolojisini de destekleyeceği belirtiliyor.

iPhone 8 Tam Ekran Modu Mu Geliyor?

Hazırlanan konsept videosunda iPhone 8 akıllı telefonlarının geniş ekran olarak bilinen 18:9 ekran boyutunu benimseyeceği üzerinde duruluyor. Yeni akıllı telefonun daha ne gibi detayları olduğu konusunda ise başka bir hazırlık yapılmış değil.

Fakat şunu net bir şekilde söyleyebiliriz ki hazırlanan bu konsept çalışmasıyla beraber iPhone 8 akıllı telefonları için beklenen tüm detaylar bir kez daha vurgulanmış durumda. Sadece genel kanıda parmak izi sisteminin nerede olacağı konusunda hala net bir karara varılmadığını da söylemek gerekiyor. Son paylaşılan resimlerde de tek farklı noktaların burası olduğunu görüyoruz.  

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?