iPhone 8 İçin Bir Konsept Çalışması Daha

0
35

Artık teknoloji dünyasının büyük merakla beklemeye başladığı yeni seri iPhone akıllı telefonları hakkında geçtiğimiz hafta içerisinde ilk resmi söylemlerin gelmesi iPhone 8 akıllı telefonlarına gösterilen ilginin daha da artmasına neden oldu.

Öyle ki tüm bu söylemlerden sonra yeni seri akıllı telefonlar için yeni tasarım iddiaları da yeni özellik iddiaları da artış göstermeye başladı. Son olarak akıllı telefonların beklenen tasarım detaylarını ortaya koyan yeni konsept videoları yayınlanmaya başladı.

iPhone 8 Hakkında Ne Biliyoruz?

Yayınlanan son konsept videosuna ve şimdiye kadar konuşulan iddialara bakacak olursak iPhone 8 akıllı telefonları hakkında da artık belli başlı bir taslak oluşmaya başladı. Öncelikle akıllı telefonların tasarımsal kısmında büyük değişiklikler yapılacağını artık biliyoruz. Özellikle ekran kısmında bir değişikliğin olacağı da hem Apple’a yakın kaynaklar hem de akıllı telefonlar üzerine yaptıkları paylaşımlarla öne çıkan birçok kişi tarafından kabul görmüş bir gerçek.

Telefonların ekran kısmında OLED beklentisi ve çerçevesiz ekran kullanımı gibi detaylarda ekstra beklentiler. Bunun dışında yeni seri akıllı telefonların arka kısmında değil ön ekrana entegre olacak olan bir parmak izi sensörü bekliyoruz. Genel kanıda bu yönde.

Bunun dışında hem telefonun olduğu iddia edilen kalıp görsellerinde ortaya çıkan hem de daha önce yayınlanan kılıf görsellerinde dikkat çeken dikey çift kamera kullanımının bu seride karşımıza çıkmasını bekliyoruz. Tüm bu özellikler birleştirildiği zaman kısacası iPhone 8 akıllı telefonlarının baştan aşağı değişmesini beklemekteyiz.

Konsept Videosunda Yer Alan Detaylar

iPhone 8 akıllı telefonları için ortaya çıkan tüm bu beklentilerle beraber yeni bir konsept videosu daha hazırlanmış durumda. Telefonun beklenen hemen her özelliğine vurgu yapan konsept videosunda yer alan iPhone 8 akıllı telefonlarının yayınlanması durumunda zaten serinin daha önce görülmemiş satış rakamlarına da ulaşacağı kesin.

Özellikle ekran kısmında vurgulanan değişiklikler kullanıcıları epey etkileyecek cinsten. Tüm bu değişikliklerin dikkat çektiği konsept videosunu ise aşağıda bulabilirsiniz. Bakalım iPhone 8 bu videodaki tasarıma ne kadar benzeyecek.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?