iPhone 8 Görselleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

0
70

Yeni seri akıllı telefonlar bir bir piyasaya girmeye devam ediyor. Bugün tanıtımı yapılan yeni seri amiral gemisi HTC U 11 modelinin de yayınlanmasıyla beraber hemen hemen her akıllı telefon devinin yeni amiral gemisi serileri ortaya çıkmış oldu. Tabi bu alanda tercihleri belirleyen markalardan biri olan Apple hariç. Rakipleri bir bir yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürerken Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonlarından henüz resmi olarak bir açıklama yok. Fakat her ne kadar telefonların resmi olarak açıklaması yapılmasa da iPhone 8 görselleri her geçen gün biraz daha armaya başladı. Son olarak yeni seri akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen resimler yayınlandı.

iPhone 8 Görselleri Gerçek Mi?

iPhone 8 tarama görselleri olarak adlandırılan yeni görsellerin ortaya çıkmasıyla beraber bir nevi telefonların beklenen tasarımı bir kez daha vurgulanmış oldu. Neden böyle bir ifade kullandık çünkü paylaşılan görseller uzun süredir konuşulan özellikleri yansıtmakta.

Hatta daha önce paylaşılan iPhone 8 çizimleri ile yeni paylaşılan iPhone 8 tarama görselleri arasında neredeyse hiçbir fark yok. Hatta iki görsel türünde de birbirlerini doğrulayacak olan detaylar bulunuyor. Bu noktada yeni seri görsellerin nasıl özellikleri yansıttığına geçelim.

iPhone 8 Görsellerinde Yer Alan Detaylar

iPhone 8 tarama görselleri üzerinde dikkat çeken önemli detay kamera detayı. Bu görsellerde de yine dikey çift kamera kullanımı yapıldığını söylemek gerekiyor. Dikine çift kameranın doğrulandığı görsellerde telefonların tamamen cam kasa ile geldiği de görülüyor.

Ayrıca ön kısımda herhangi bir fiziksel tuş bulunmasa da telefonların Home tuşu bölümünde özel bir daire kısmı dikkat çekiyor. Muhtemelen bu ekranın işlev alanı olduğu belirtiliyor. Parmak izi sensörlerinin de bu bölümde yer alacağı iddiası var. Görsellerde de detaylar net bir şekilde görülüyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?