iPhone 8 Ekranları Yeni Görseller Ortaya Çıktı

0
96

iPhone 8 haberleri her geçen gün artış göstermeye başladı. Öyle ki yeni iPhone modelinin seri üretim aşamasına geçtiği ve bu nedenle sürekli olarak yeni sızıntıların geldiği belirtiliyor. En başarılı akıllı telefon modeli olarak gösterilecek olan iPhone akıllı telefonlarının, son gelen detayları da adeta telefonları ortaya çıkarmış durumda.

Şimdiye kadar sürekli olarak nasıl çerçevelerinin olacağı, kalıplarının boyutu gibi bilgiler paylaşılan iPhone 8 serisi için sonunda en net görsellerde paylaşıldı. Şimdiye kadar gördüğümüz en net görseller olarak değerlendirebileceğimiz iPhone 8 görselleriyle beraber telefonların tüm ekran detaylarının da ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz.

iPhone 8 Nasıl Bir Ekran İle Gelecek?

Daha önce çözünürlük değeri ve ekran boyutu hakkında sürekli yeni bilgilerin paylaşıldığı akıllı telefonların şimdi ise panelleri olduğu gibi paylaşıldı. iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğu belirtilen son panel görselleriyle beraber beklenen ekran sistemi hakkında da yeni görüşler ortaya çıkmış oldu.

iPhone 8

Bir kere yeni paylaşımda da iPhone 8 akıllı telefonlarının ekran kısmında OLED tercihiyle geleceği görülüyor. Bunun dışında parmak izi sensörleri ve tam ekran sistemlerinin de dikkat çekeceği model olarak gösterilen iPhone 8 serisinde, hafif kıvrımlı bir ekran kullanıldığı da görülüyor.

iPhone 8 Ne Zaman Geliyor?

Paylaşılan son ekran panelleri iPhone 8 hakkında çok detaylı bilgiler vermiş oldu. Parmak izi sistemleri hakkında da bilgiler veren yeni görsellerle beraber iPhone 8 akıllı telefonlarının ayrıca çıkış tarihi hakkında da bilgiler verildi. Hem kamera sistemlerinde yaşanan gecikme hem de parmak izi sensörlerinde yaşanan gecikme nedeniyle telefonların Ekim ayına kadar gecikebileceği de belirtiliyor.

Ekim sonuna kadar çıkmayacağı iddiasıyla beraber ortaya çıkan yeni ekran görüntülerinin, telefonların oldukça iddialı olacağını gösterdiğini de eklemeden geçmeyelim. Bakalım iPhone 8 akıllı telefonları bekleneni sunabilecek mi? Yeni model hakkında görüşlerinizi yorum olarak bekliyoruz.

İLGİLİ HABER:  iPhone X ve iPhone 8 Pil Ömrü Karşılaştırması (Hangisinin şarjı daha çok gidiyor?)

İlgili Haber: iPhone 8 Görselleri

İlgili Haber: iPhone 8 Konsept Videosu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?