iPhone 8 Ekran Paneli Paylaşıldı

0
75

Apple, akıllı telefon dünyasında çok iddialı bir model sokmaya hazırlanıyor. Uzunca bir süredir konuştuğumuz ve artık teknoloji dünyası tarafından yakından takip edilen bu telefon serisi ise tabi ki iPhone 8 akıllı telefonları olacak. Sadece 10.yıla özel bir model üzerinde çalışıldığının konuşulmasının ardından gündeme gelen iPhone 8, artık her dakika yeni bir detay haberiyle öne çıkıyor. Son olarak telefonların kırılmaz cam yüzeye sahip olan bir aksesuarının satışa çıkarıldığının haberi verilmişti. Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların en net ekran görüntüsü paylaşıldı.

iPhone 8 için Yeni Video Geldi

Daha önce iPhone 8 konusunda yaptığı paylaşımlarla öne çıkan Slashleaks tarafından yapılan paylaşımda, iPhone 8 ekran paneli net bir şekilde görülüyor. Şimdiye kadar ki en net iPhone 8 sızıntısı olarak değerlendirilebileceğimiz yeni ekran panelinde telefonun birçok detayı da ortaya konuluyor. Şu an için panelin sadece dış çerçevesinin yer aldığı belirtilen videoda yer alan panelin ne kadar doğru olduğu konusunda ise bir bilgimiz yok. Sadece iPhone 8 akıllı telefonlarının artık kabul görmeye başlamış olan tasarımını birebire yansıtan bir ekran panelinin karşımızda olduğunu görüyoruz.

iPhone 8 serisine ait olduğu iddia edilen ön panelin üzerinde yer alan özelliklere bakacak olursak, sadece mikrofon ve kamera kısımlarının ekran bütünlüğünü bozduğunu görmekteyiz. Yüz tanıma ve kamera kısmında ekranın üst bölümünde mini bir alan ayırdığı görülen Apple’ın, işlev alanı hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

iPhone 8 akıllı telefonlarının tam ekran panelinden oluşacağını bir kez daha göstermiş olan videonun doğruluğu konusunda ise Apple tarafından yapılan açıklamaları izlemek gerekecek. Fakat böyle bir model gelecek olursa, sadece ön paneliyle bile Apple’ın beklenen farkı yaratacağına kesin gözüyle bakılmakta.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?