iPhone 8 Ekran Çözünürlüğü İçin Şok İddia

0
119

Ardı ardına gelen iPhone 8 haberlerinden sonra, tasarımla beraber yeni özelliklerde ortaya çıkar oldu. Ünlü analistlerinde yeni telefonlarla ilgili yorumları sıklaşmaya başladı. iPhone 8 akıllı telefonlarının bu kadar yaklaşmasından mı yoksa telefonların üretim aşamasına geçmesiyle beraber artık Apple’ın yeteri kadar bilgileri saklayamamasından mı bilinmez ama iPhone 8 iddialarını daha fazla görmeye başladık. Son olarak telefonların tasarımlarıyla ilgili yeni paylaşımları yapılmaya başlanmıştı. Görsellerin hemen ardından Ming-Chi Kuo tarafından iPhone 8 akıllı telefonlarının ekran sistemleri hakkında yeni bilgiler elde edildi.

Ming-Chi Kuo iPhone 8 Çözünürlüğünü Açıkladı

Merakla beklenen iPhone 8 ekranları hakkında son gelen bilgilere göre yeni telefonların ekran çözünürlüğü maksimum seviyeye çıkarılacak. Ming-Chi Kuo tarafından yapılan açıklamaya göre telefonların ekran boyutu da çözünürlük değeri de arttırılacak. İlk olarak yeni seri akıllı telefonların OLED ekranla geleceği ve 5.8 inç ekran boyutu sunacağı açıklandı.

iPhone 8

Ming-Chi Kuo tarafından verilen bu bilgi zaten uzun süredir konuşulan bir sistemdi. Fakat bunun dışında yeni seri akıllı telefonların ekran çözünürlük değeri konusunda da bilgiler verildi. Ming-Chi Kuo telefonların ekran çözünürlüğünün 1242 X 2800 değerinde olacağını da belirtti. Bu ekran çözünürlük değeriyle beraber yeni seri akıllı telefonların tam ekran boyutuyla geleceği de görülmüş oldu.

Ming-Chi Kuo’ya Göre iPhone 8 Ekran Sistemi

Sadece ekran çözünürlük değeri konusunda değil bunun dışında işlev alanı konusunda da bilgiler veren Ming-Chi Kuo, şimdi ise işlev alanı hakkında bilgiler vermiş durumda. Buna göre telefonların işlev alanlarının da bulunacağı ve ekranların bu işlev alanlarına rağmen çözünürlük değerinin bu kadar yüksek olacağı belirtiliyor. Ming-Chi Kuo iPhone 8 iddiaları ne kadar doğru bilinmez ama telefonların çok daha iddialı olduğu görülüyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?