iPhone 8 Çıkış Tarihi Gözüktü

iPhone 8 çıkış tarihi için en net açıklama geldi. Yeni iddialarda yer alan iPhone 8 çıkış tarihi ne zaman? Yeni iPhone modelleri ne zaman geliyor?

0
65

Apple’ın merakla beklenen telefonu iPhone 8 modeli, artık teknoloji dünyasının en popüler gündem maddelerinden biri. Telefonların nasıl özelliklere sahip olacağı, tasarımlarının nasıl olacağı sürekli olarak konuşulmaya devam ediyor. Bu noktada iPhone 8 hakkında bilmediğimiz detaylardan birisi olan çıkış tarihi içinde sürekli hale gelen iddiaları görmekteyiz. Bir yandan telefonların gecikeceği haberleri bir diğer yandan ise tam tersi olarak telefonların gecikmeyeceği yönünde haberler derken Apple’ın iPhone 8 akıllı telefonları için en net çıkış tarihi iddiası geldi. iPhone 8 çıkış tarihi için ortaya atılan iddialar bu kez sağlam bir kaynaktan.

iPhone 8 Ne Zaman Geliyor?

Çok kısa bir süre önce WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılması beklenen 10.5 inç iPad modeli için paylaşımlarıyla gündeme gelen Benjamin Geskin tarafından yapılan paylaşım iPhone 8 akıllı telefonlarının çıkışı için beklenen bilgilerin de verilmesini sağladı. Doğrudan iPhone 8 çıkış tarihi olarak yapılan açıklamada telefonların 25 Eylül tarihinde beklendiği gibi gecikmesiz piyasaya çıkış yapacağı belirtiliyor.

iphone 8 çıkış tarihi
iphone 8 çıkış tarihi geçikebilir

Açıklamada ayrıca tüm yeni iPhone modellerinin 17 Eylül tarihinde tanıtılacağı da vurgulanmış durumda. iPhone 8 çıkış tarihi için verilen bilginin bu kadar kesin olarak gösterilmesinin altında da yatan sebepler var. Bu iddiaların en büyük nedeni Geskin tarafından yapılan paylaşımda Apple’ın gönderdiği maile yer verilmesi.

Apple Hazırlıklara Başlamış

Eğer mail gerçekse Apple, Apple Care sistemi için hazırlıklara başlamış durumda. iPhone 8 çıkış tarihi için verilen tarihte markanın sistemlerini iPhone 8 akıllı telefonları için düzenleyeceği belirtiliyor. Tabi bunlar sadece bir iddia olarak değerlendirilmekte. Apple’ın henüz konu hakkında doğrulama açıklaması yok. iPhone 8 çıkış tarihi hakkında da Apple tarafından verilmiş bir bilgi yok. Haliyle ancak ve ancak doğru bilgi için Apple’ın yapacağı doğrulamaları takip etmek gerekecek. Telefonların gecikmeden gelip gelmeyeceği de ancak bu şekilde belli olacak.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?