iPhone 8 Bu Kez Videoda Görüntülendi

0
70

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 modeli için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonların özelliklerinin neler olacağı, yeni modelin adının duyurulmasıyla beraber konuşulmaya başlandı. Telefonda nasıl özelliklere yer verilecek? iPhone 8 modelinde nasıl bir tasarım kullanılacak? Gibi birçok konuda uzun süredir tartışmalar devam ediyor.

Fakat bir yandan da yeni seri akıllı telefonun üretime girdiği yönünde iddialar konuşuluyor. Telefonların üretime girmesiyle beraber Apple’a yakın kaynaklar tarafından belli bir tasarımın ortaya konulduğu da belirtiliyor. Daha önce de haberlerimizde yer verdiğimiz tam ekran özelliği, çok daha ince tasarım, dikey kamera gibi konular üzerinde durulmaya başlandı.

iPhone 8 için Yeni Video

Tüm bunlarla beraber yeni seri akıllı telefonların genel hatlarıyla şekillenen özellikleriyle ilgili olarak yeni paylaşımlarda yapılmaya devam ediyor. Son olarak iPhone 8 akıllı telefonlarına ait olduğu iddia edilen yeni bir video yayınlandı. Bu kez iPhone 8 akıllı telefonlarının tam olarak görüntülere yansıdığını görmekteyiz.

Daha önce iPhone 8 konsept çalışmalarıyla ilgili olarak yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Slashleaks tarafından yapıldığı belirtilen paylaşımda, epey bir süredir konuşulan detayları da görmekteyiz. Video’da genel olarak telefonun arka kapağında yer alan bir parmak izi sensörü görülmekte. Logo kısmının hemen altında yer alan bir parmak izi sensörünün olduğu görülüyor. Ön kısımda ise yine tam ekran kullanımı yapıldığı da görülmekte.

iPhone 8 Detayları Nasıl?

Yeni seri akıllı telefonlara ait olduğu iddia edilen videoda genel olarak belli başlı konuşulan iddialarda görülmüş durumda. Apple’a yakın kaynaklar tarafından sürekli konuşulan iddiaları yine bu videoda da görmekteyiz. Tabi ki şunu bir kez daha belirtmek gerekiyor ki yayınlanan videoyla beraber iPhone 8 için Apple’ın bir doğrulama ya da bu tasarımı işaret eden bir açıklaması yok. Yeni telefonların tanıtımından önce iddiaların doğru olup olmadığını da bilemeyeceğiz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?