Ana Sayfa Haberler iPhone 8 Bir Kez Daha Görsellerle Ortaya Çıktı

iPhone 8 Bir Kez Daha Görsellerle Ortaya Çıktı

0
306

Yeni seri akıllı telefonlar bir bir ortaya çıkıyor. Son dönemde OnePlus 5 modelinin tanıtılması, hemen arından merakla beklenen Meizu Pro 7 hakkında net açıklamaların gelmesi, LG G6+ modelinin ortaya çıkması akıllı telefon dünyasını bir hayli hareketli hale getirdi.

Tüm bu yeni modeller bir yana, en çok beklenen akıllı telefon modeli iPhone 8 serisi olarak biliniyor. Apple’ın yeni amiral gemisi modeli olacak olan iPhone 8 akıllı telefonlarının artık yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığını da gördük.

iPhone 8 Tasarımı Kesinleşti Mi?

Apple yeni seri akıllı telefonların özellikleri hakkında hiçbir tüyo vermiş değil. Buna karşın artık sürekli olarak iPhone 8 akıllı telefonlarının benzer bir tasarım çerçevesi içerisinde yeni görsellerinin yayınlandığını görüyoruz. Son olarak yeni seri akıllı telefonların tam ekran sistemlerini ortaya çıkaran görsellerin haberini yapmıştık. Bu görsellerin hemen arkasından ise yeni seri için satışa sunulan kılıfın haberini dile getirmiştik.

iPhone 8

Şimdi ise yeni seri akıllı telefonların iOS 11 duvar kağıtlarına oldukça benzer bir duvar kağıdı ile yeni bir görseli daha paylaşıldı. Daha önce birçok kez iPhone 8 akıllı telefonları için paylaşımlar yapan Venya Geskin tarafından ortaya atılan yeni görseller, iPhone 8 üzerinde kullanılmasını beklenen tüm sistemleri de ortaya koyuyor. Hemen belirtelim yeni seri akıllı telefonların, bu son fotoğrafında da son birkaç aydır basına yansıyan iddiaların yer aldığı tasarım sistemi görülüyor.

İlgili Yazı: iPhone 8 Ön Panel Videosu

YORUM YOK

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?