iPhone 7’nin Kılıfları Sızdırıldı

0
1053

Apple’ın Eylül ayı içerisinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenilen yeni iPhone 7 modellerine ait olduğu iddia edilen yeni kılıflar sızdırıldı. Apple’ın iPhone 7 modelinde bazı tasarımsal ve donanımsal değişiklikler yapması bekleniyordu ki bu da gerçekleşmiş gibi duruyor. iPhone 7 modelinde en çarpıcı yeniliklerden birisinin 3.5mm’lik kulaklık girişinin iptal edilmiş olması. Artık Apple iPhone 7’de kulaklık çıkışı da lightning adaptöründen sağlanacak.

Ayrıca iPhone 7’de 3.5mm’lik kulaklık girişinin kaldırılmasından sonra telefonun alt tarafındaki sol bölüme yine bir hoparlör çıkışı daha eklenmiş.

iPhone 7 Kılıf

Kılıfın arka tarafını da biraz inceledikten sonra tasarım aşağı yukarı iPhone 6S modeline benzemesini bekliyoruz ancak arkadaki kamera için ayrılmış alanın genişliği biraz daha genişlemiş durumda. Bu da aslında iPhone 7’de çift lensli bir kamera olabileceği ihtimalini biraz daha güçlendiriyor.

iPhone 7 kılıf arka

Eğer sızdırılan bu kılıf gerçekten Apple iPhone 7 modeline aitse Apple’ın 3.5mmlik kulaklık girişini iptal etmesi Apple kullanıcıları için ekstra bir yük getirecektir çünkü 3.5mmlik kulaklıklar için dönüştürücü almaları gerekecek.

Apple’ın Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikle birlikte iPhone 7 hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabileceğiz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?