iPhone 7 hakkında herşey

1
413

 

DİĞER ÖZELLİKLER

LTE SPEEDS

Apple Intel’den LTE modemler aldı ve belki de Intel 7360 LTE modem iPhone 7 de karşımıza çıkacak. Bu modemin özelliği hızı. Teorik olarak download hızı: 450 MB/s  , upload hızı : 100 MB/s . 10-29 bantlarını destekliyor. iPhone 7 LTE çiplerinin en az yarısını Intel’in karşılayacağı söyleniyor.

Uzun zamandır Apple modemlerini Qualcomm karşılıyor. iPhone 7 için de LTE modemleri ve X12 modemlerini de bu firmanın sağlayacağı bilgisi var. X12 çipsetlerinin teorik olarak download hızı: 600 MB/s ve upload hızı : 150 MB/s ve 4×4 MIMO desteği var.

Apple’ın Intel modemlerini AT&T iPhone 7 (Amerika), Avrupa ülkeleri için, Qualcomm modemlerini ise Çin için kullanacağı söyleniyor.

PİL ÖMRÜ

iPhone 7’nin pil ömrü, iPhone 6’ya benzer olacak.  Yayınlanan bir batarya resmi iPhone 7’nin pilinin 7.04 Watt-saat olacağını gösteriyor. Bu değer iPhone 6’da 7.01 Watt-saat idi. Yani neredeyse aynı.

GÖRÜNTÜDEKİ İYİLEŞTİRMELER

Apple’ın Amoled ekranlar üzerinde çalıştığı bilgisi daha önce gelmişti. iPhone 7 için ise henüz amoled ekran teknolojisinin hazır olmadığı söyleniyor. iPhone 7 TFT-LCD ekranlı olmaya devam edecek.

9.7 inç iPad Pro lansmanı yapılırken, ekran iyileştirmelerinden bahsedilmişti. iPhone 7 de de benzer ekran iyileştirmelerinden söz ediliyor.

Anti- reflection özelliği, gerçek renkler özelliği gibi özelliklerin yeni iPhone 7’de olması bekleniyor. 9.7 inç iPas Pro’da olan ambiyansa göre ekran rengi ayarlama özelliğinin de yeni iPhone 7’de olması bekleniyor. Bunun için iPhone 7 de yeni sensörler olacak.

Okumaya devam edebilmek için sonraki sayfaya geçiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 8 Ekran Paneli Paylaşıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?