iPhone 7 hakkında herşey

1
413

 

RAM

KGI Security analisti Ming-Chi Kuo’nun verdiği bilgilere göre, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin RAM değerleri farklı olacak. Daha küçük olan 4.7 inç iPhone 7 modelinde 2GB RAM olacak. Buna karşın 5.5 inç iPhone 7 Plus modelinde ise 3GB RAM olacak.

DEPOLAMA ALANI

iPhone 7 İLE iPhone 7 Plus arasındaki farklardan birisi de depolama alanı olacak. Edinilen bilgiler, iPhone 7 Plus 256 GB depolama alanı ile gelecek. Bu bilginin kaynağı ise Sandisk ile yapılan 256 GB flash çip anlaşması. iPhone 7 ‘de ise daha düşük boyutlu bir depolama alanı olması bekleniyor.

iPhone 7 Plus’ın depolama alanı için 3 seçenekten bahsediliyor: 16, 64, ve 256GB.  Çinli bir kaynağa göre ise, artık 16GB depolama alanı tarih oluyor. Minimum 32 GB iPhone 7 Plus olacağına dair iddialar var. Bu iddiaya göre;  32, 128, ve 256GB kapasite seçenekleri olacak.

KABLOSUZ ŞARJ

Müzik dinlerken Lightning port kullanılacaksa (kulaklık jackı olmayacak) , o halde iPhone 7 müzik dinlerken nasıl şarj olacak. Bu problemi çözmek için iPhone 7  için kablosuz şarj özelliği olacağı söyleniyor.

Apple’ın kablosuz şarj metotları üzerinde uzun zamandır çalıştığı bilinen bir gerçek. Henüz iPhone 7 için nasıl bir kablosuz şarj özelliği düşünüldüğü ise belli değil.

Okumaya devam edebilmek için sonraki sayfaya geçiniz.

İLGİLİ HABER:  Yeni iPhone Modellerinde 5G Olmayacak

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?