iPhone 7 hakkında herşey

1
413

Kasa Sızıntıları , Tasarım Çizimleri ve Render Çizimleri:

Mayıs ayında Taiwan merkezli Apple üreticisi olan bir şirket taraşından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus eskizleri sızdırılmıştı. Bu çizimler, kulaklık girişi olmayacağını doğrular nitelikteydi. Her çizimde de iPhone 7’de tek bir büyük kamera kullanılacağını ve iPhone 7 Plus ‘da ise çift – lens kamera kullanılacağı doğrulanıyordu. Kulaklık girişinin olduğu yerde ikinci bir hoparlör olmadığı görünüyordu.

iphone-7-blueprint

Yukarıdaki resimde iPhone 7’nin arkasında Smart Connector olmadığı görünüyor. Fakat aşağıdaki resimde iPhone 7 Plus modelinde Smart Connector olduğu görünüyor. Bunun sebebinin ise ekran boyutlarındaki fark oluğunu düşünmekteyiz.

iphone-7s-blueprint

Her iki resimde de anten bantları görünmemektedir. Aşağıdaki resimde ise Apple üreticisi Catcher Technology şirketinin iPhone 7 tasarımının benzerlik gösterdiği görülüyor.

iphone-7-sizinti4

Japon dergi MacFan iPhone 7 Plus’ın bir dizayn çizimini yayınladı. Bu çizimlerde de iPhone 6s ile olan benzerlikler dikkat çekiyor. Şema 5.5 inç iPhone için geçerli. Bu resme göre iPhone 7 Plus’ın boyutları  158.22mm x 77.94mm x 7.3mm  olarak görünüyor.

iphone-7-tasarim2

Aşağıda sızdırlmış kalıplar var.  Bu kalıplara bakıldığında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tek-lens kamera içeriyor. Daha büyük aygıtlarda ise çift-lens kamera var.

iPhone 7 kalıpları
iPhone 7 kalıpları
iphone 7 boyutları
iphone 7 boyutları

Okumaya devam edebilmek için sonraki sayfaya geçiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple Son Üç Yıldır Çift Kamera Teknolojisi Üzerinde Çalışıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?