iPhone 7 hakkında herşey

1
413

iPhone 7 tasarımı:

5.5 inç iPhone 7 ‘nin aşağıdaki fotoğrafı Çinli bir website tarafından internete sızdırıldı.  Resimdeki tasarıma baktığımızda iPhone 6s’e benzer bir tasarımla karşılaşıyoruz. Farkı arkadaki anten bantları yok.   Kamera kısmında hafif bir çıkıntı olduğu görülüyor. Bu kapalı çıkıntıda 2 farklı kamera lensi bulunmakta.

iPhone 7 ‘nin arkasında akıllı bağlantı da denilen smart connector olduğu söyleniyor. Fakat Japon websitesi Mac Otakara’ya göre Apple, smart connector konusunda henüz karar vermiş değil.

iphone-7-sizinti

Aşağıdaki resimde iPhone 6s parçaları ile iPhone 7 parçaları arasındaki benzerlik ve farklar vurgulanmış.

iphone-7-sizinti3

Aşağıdaki resimde ise Dual Lens Kamera görünmekte.  Bu çift lensli kameranın iPhone 7 Plus modelinde olacağı söyleniyor.

iphone-7-lens

iPhone 7’e ait olduğu söylenen bir batarya resmi ise aşağıda. Bu bataryanın 7,04 waat-saat kapasitede olduğu söyleniyor. iPhone 6s bataryasından biraz daha büyük görünüyor. Gerilim değeri resimde görünmüyor.

iphone-7-battery

Ekran arka ışık görünümünü ise 2016 Ocak ayında gün yüzüne çıkmıştı. Bu konuda elimizde net bir bilgi olmamakla birlikte iPhone 6s’e çok benzer olacağı söyleniyor.

iphone-7-backlight

Aşağıdaki resimdeki iPhone 7 prototip kasası ise Mayıs ayında ortaya çıktı.  4 ayrı hoparlörün zihazın üstünde ve altında yer alıyor olması, daha önce sızdırılan prototiplerde yoktu. Bu yüzden bu resim sahte olabilir.

iphone-7-kasa

Okumaya devam edebilmek için sonraki sayfaya geçiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 7 İnternet Hızı İddiası

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?