iPhone 7 Serisine Özel Nike Sneaker Kılıfları

0
150

Dünyanın en büyük spor ürün üreticilerinden biri olan Nike, son yıllarda yavaş yavaş teknoloji dünyasına da adım atmaya başladı. İlk etapta akıllı ayakkabı denemeleriyle adından söz ettiren firma daha sonra ise Apple ille yaptığı anlaşmayla bu alanda anılmaya başladı.

Öncelikle Apple’ın akıllı saatleri olan Apple Watch akıllı saatleri için özelleştirilmiş Nike tasarımları sunan marka daha sonra ise yeni seri saatler için kendi spor uygulamasını yayınlamıştı. Son olarak NikeLap saatleriyle Apple Watch ortaklığına devam eden Nike şimdi ise özel seri iPhone 7 kılıflarını tanıttı.

iPhone 7 Nike kılıf Sneaker

Sneaker Kılıfları ve Özellikleri

Öncelikle üç farklı kılıfın tanıtıldığını belirterek başlayalım. İlk model Sneaker ayakkabı serisinin temel alındığı mavi tonlarına sahip olan kılıf oldu. Yeni seri Sneaker ayakkabıların tabanının görüntüsüne sahip olan yeni kılıfların en büyük ayrıcalığının ise düşmeye karşı artı bir koruma sunması olduğunu belirtelim. Genel kullanım için aynı zamanda telefonların hem farklı bir görüntüye hem de daha korumalı bir yapıya sahip olması sağlayan kılıfların bir diğer modeli ise kırmızı serisi oldu.

iPhone 7 Nike kılıf Sneaker

Kırmızı kılıflarda da yine Sneaker serisinin bu kez damalı taban tasarımına yer veren markanın bu kılıf serisinde de yine orta kısımda geniş bir Nike logosu kullanıldığını görüyoruz. Ekstra olarak damalı yapısı sayesinde çok daha ergonomik bir tasarım sunan kılıfın yeşil modelinde de aynı detayları görmek mümkün. Tabi her üç kılıf modelinde de malzeme kalitesi olarak üst limitlerin zorlandığını da belirtelim. Zaten ayakkabılardan yola çıkılarak oluşturulmuş kılıflar söz konusu.

iPhone 7 Nike kılıf Sneaker

Tüm bunların dışında yeni kılıf serilerinin fiyatına geçmek gerekiyor. Fiyatlar özel seri olması sebebiyle birazcık yüksek. Amerika genelinde satışa çıkan ve muhtemelen Avrupa’da da satışa çıkması beklenen kılıfların sadece Amerika fiyatı 35 dolar olarak açıklandı. Ülkemizde ise kılıfların fiyatının biraz daha yükseleceğini de belirtelim. Tabi henüz net satış rakamları ve geliş tarihi konusunda bir bilgi bulunmamakta.

iPhone 7 Nike kılıf Sneaker

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?