iPhone 7 Serilerine İkinci Ekran Getiren Kılıf InkCase i7 Plus

0
65

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri için kullanım deneyimini maksimuma taşıyan birçok aksesuar var. Kimi zaman doğrudan cihazlarla bağlantı kurabilen ve cihazlara ekstra özellikler kazandıran aksesuarlar kimi zamanda telefonların korumasını artıran aksesuarlar görmekteyiz. Tüm bu aksesuar serileri içerisinde en çok satışı yapılan, daha doğru ifadeyle en çok tercih edilen modeller ise kılıflar oluyor. Telefonunuzu dış etkilere karşı koruyabilmenizi sağlayacağı gibi bir yandan da telefonunuzun çok daha şık gözükmesini sağlayan kılıfların içerisinde çok daha işlevsel olan modellerde bulunuyor. İşte bu modellere bir yenisi daha eklendi. InkCase i7 Plus adı ile duyurulan yeni kılıf bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıktı.

iPhone 7 InkCase i7 Plus Kılıf Özellikleri

Bir proje olarak yola çıkmış olsa da şimdiden ilgi odağı haline gelen ve artık satışa çıkmaya hazırlanan InkCase i7 Plus kılıflarının özellikleri de oldukça ilginç. Standart bir kılıftan çok daha farklı bir sisteme sahip olan InkCase i7 Plus kılıfları, iPhone 7 serilerine ikinci bir arka ekran getiriyor. Telefonlarının arkasında eklenen ikinci ekran sayesinde, hava durumu, günlük haberler, bildirimleriniz gibi birçok bilgiyi bulabiliyorsunuz.

Üstelik ekranların siyah beyaz ekran olarak bilinen E-ınk ekran teknolojisinde olması da büyük bir ayrıcalık olarak gösterilebilir. Bu sayede bir nevi iPhone serisine ekli ikinci bir okuma ekranı olarak kullanılabilecek olan InkCase i7 Plus kılıfın, arka kamerayı kapatmaması sayesinde arka kamera ile selfie çekmekte mümkün oluyor. 5.2 inç boyutunda olan ekranların ve kılıfın su geçirmez olduğu yine açıklanan bilgiler arasında.

Kendi piline sahip olan kılıf telefonlara ekstra bir kalınlık getirmek. Bu durumu da kılıfın kötü yönleri olarak ele alabiliriz. Sadece bir proje olarak öne çıkan fakat sonrasında hem iPhone 7 hem de iPhone 7 Plus için en sevilen kılıflardan biri olmaya aday gösterilen InkCase i7 Plus serisinin fiyatları ise biraz tuzlu. iPhone 7 modeli için 69 dolar, iPhone 7 Plus modeli içinse 123 dolar gibi bir fiyattan söz ediliyor. Çıkışına ise 1 aydan az bir süre kaldığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone İle Çekilen Yılın Fotoğrafları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?