iPhone 7 Pro Modeli Tanıtılabilir

0
790

Apple’ın Eylül ayı içerisinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelini tanıtması bekleniyor. Her ne kadar Apple tanıtım etkinlikleri öncesinde en ufak bir bilgi paylaşımında bulunmazken, sızıntıların gelmesine de bir türlü engel olamıyor. En son gelen sızıntılara göre ise Apple’ın iPhone 7 Plus modelinden vazgeçip, adını iPhone 7 Pro olarak belirleyebileceği konuşuluyor.

iPhone 7 Pro, iPad Pro’ya Benzeyebilir

Apple’ın iPhone 7 Pro modelinin ismini iPad Pro’dan alabileceği söyleniyor. iPad Pro’nun sahip olduğu gibi konnektör ve çift kameraya sahip olması beklenilen iPhone 7 Pro‘nun ismi de bu sebeple iPad Pro’ya benzeyecek.

iPhone 7 Pro sahip olacağı konnektör ile ne gibi cihazlara bağlanabileceği konusunda ise kesin bir bilgi yok. Ancak 5.5inç ekrana sahip olması beklenilen cihazın bu konnektörü sayesinde klavye bağlanması çokta mantıklı olmaz.

Apple’ın belki de iPhone 7 Pro modeli için yeni ürünler çıkarabileceği de konuşuluyor. Ayrıca iPhone 7’de görülecek en büyük değişikliklerden birisi de 3.5mm kulaklık girişine sahip olmayacak olmasıydı.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?