iPhone 7 Plus Telefonları 6 Kameraya Çıkaran Shiftcam Kılıf

0
72

iPhone modelleri her zaman ilgi gören modeller olarak biliniyor. Akıllı telefon dünyasında hiçbir zaman için popülaritesini kaybetmeyen iPhone akıllı telefonları artık sadece kendi serileriyle de öne çıkmıyor. Telefonlar o kadar popüler ki telefonların özellikleri ve donanım sistemleri bir yana dursun kimi zaman telefonlara geliştirilen aksesuarlar bile gündem olabiliyor. İşte bu durumun son örneklerinden birisi de iPhone 7 Plus akıllı telefonları için geliştirilen Shiftcam kılıfları. iPhone 7 Plus kameralarının en çok sevilen yönleri olan kamera özelliklerini öne çıkaran Shiftcam kılıflarının telefona kazandırdıkları ise epey ilginç.

6 Kameralı iPhone 7 Plus

Shiftcam kılıflarıyla beraber iPhone 7 Plus akıllı telefonlarına 6 adet kamera geliyor. Kılıfı doğrudan standart kalıp kılıflar gibi takıyorsunuz. Fakat kılıfı telefona taktığınız zaman üzerinde yer alan kızağı kameraların önüne getirerek 6 farklı lensi kullanabiliyorsunuz.

Shiftcam  kılıf

Bir anda telefonların 6 farklı lensli yeni kamera sistemlerine sahip olmasını sağlayan kılıf sayesinde 180 derece balık gözü olarak bilinen lensler, bu lenslere ek olarak 2x telefonto lensler, 20x makro lens ve 120 derece geniş açılı lensler yer alıyor. Yani kılıfla beraber gelen lenslerin standartların üzerinde özelliklere sahip olduğunu da belirtelim. Ayrıca Shiftcam sayesinde 360 derece videoların çekilebileceğini de ekleyelim.

Shiftcam Ne Zaman Çıkıyor?

Söz konusu kılıflar Kickstarter projesi olarak geliştirilmeye başlamış fakat sona gelmiş olan bir proje. Bu nedenle yakın olsa da net çıkış tarihi bilinmiyor. Ek olarak fon desteği aramaya devam eden geliştirme süreci sonrasında piyasaya çıkacak olan kılıfların 99 dolar fiyat etiketine sahip olacağını da ekleyelim. Eğer kılıf hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?