iPhone 7 Konsept Tasarımı ve Videosu

1
1407

Eylül ayında düzenlenmesi beklenilen etkinlikte tanıtılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın nasıl görüneceği merak konusu. Apple tarafından en ufak bir açıklama dahi yapılmamışken Apple severlerin iPhone 7 konusundaki beklentileri iPhone 7’nin nasıl olması gerektiğini de şekillendiriyor diyebiliriz.

OvalPicture‘ın iPhone 7 konsept tasarım fotoğrafları ve videoları da iPhone 7’nin neye benzeneyeceğini tahmin edebilmemiz için yayınlandı. Bu konsept tasarıma baktığımızda iPhone 7 hakkında söylenilenlerin birleşimini görüyoruz diyebiliriz. Kablosuz şarj özelliği iPhone 7’nin en dikkat çekici özelliklerinden biri olacak gibi görünüyor ve bu konsept videosunda iPhone 7’nin nasıl kablosuz şarj olabileceğini görebiliyoruz.

iPhone 7 Kablosuz Şarj

Ses tuşlarının sağ tarafa alınmasıyla kullanıcıların daha rahat bu tuşları kontrol edebileceği düşünülmüş ve iPhone 7 modelinde de ses tuşlarının telefonun sağ tarafında olması bekleniyor.
iPhone 7 Tasarımı

Bu konsept tasarımda iPhone 7 için 32, 64 ve 128GB‘lık versiyonlarının olması düşünülmüş. 5GB Ram‘e sahip olması tahmin edilen cihazın Apple’ın yeni nesil işlemcileri olan A10 çiplerle gelmesi bekleniyor. 4K 500FPS Kalitesinde video çekebilecek olan iPhone 7 modelinin arkada 12Megapiksel bir kameraya sahip olması düşünülürken, önde ise 5 Megapiksel çözünürlükte bir kamerasının olması tahmin ediliyor.

iPhone 7 Konsept Tasarım 1

İşte iPhone 7’nin o Konsept Videosu

1 YORUM

  1. Yok 10 gb ram 😀 Nasılda yalan haber :)) ıphone 7 yine 2 gb ram olur en fazla olacagı 3 onuda pek sanmıyorum en düşük depoloma 32 olursa çok güzel 16 artık çok düşük..

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?