iPhone 7 Kamera Özelliği İçin Etkileyici Reklam Filmi

0
84

Apple, akıllı telefonların kullanıcıların hayatında önemli bir yere sahip olduklarını gösteren reklam filmlerini yayınlamaya devam ediyor. Bu alanda markanın iPhone 7 akıllı telefonları için ayrı bir parantez açtığını da söylemek gerekiyor. Çok daha etkileyici reklam filmleri ve iPhone 7’nin özelliklerini öne çıkardığı kadar kullanışlı bir seri olduğunu da öne çıkaran iPhone 7 reklamlarına önem veren markanın, son olarak telefonlarının hatıralar özelliğini vurgulayan bir reklam filmi yayınladığını gördük.

iPhone 7 Serilerine Özel Reklam Filmleri

Her ne kadar sadece iPhone 7 için geçerli olmasa da en güncel seri için, genelde iPhone 7 akıllı telefonlarının etrafında konu edinen reklam filmlerinin sonuncusu, oldukça etkileyici bir reklam filmi oldu. “Arşivler” adıyla yayınlanan yeni reklam filminde, iOS 10 sonrasında gelen “hatıralar” özelliği vurgulanıyor. Telefonların üstün özelliklere sahip olan kameralarıyla beraber, kullanıcıların anılarını ölümsüzleştirmesini vurgulayan reklam filminde hem kullanılan şarkının hem de fotoğraflarında oldukça etkileyici olduğunu belirtelim.

Bir yandan iPhone kameralarının hatırlar özelliğini öne çıkaran reklam filmi bir yandan da iPhone akıllı telefonlarının hayatımızda ne kadar geniş bir yer bulduğunu vurguluyor. Ayrıca yayınlanan videolarla beraber iPhone 7 fotoğrafçılık derslerine özel bir de rehber videosunun yayınlandığını belirtelim. iPhone 7 fotoğrafçılık dersleri için yayınlanan yeni videoda da yine “hatıralar” özelliğinin nasıl kullanılacağı anlatılıyor.

Oldukça kısa süreli reklamlar yayınlıyor olsa da kullanıcıları etkilemeyi başaran Apple’ın, iPhone 8 akıllı telefonları gelene kadar iPhone 7 kamera rehberi videolarına ve benzeri reklam filmlerine de devam edeceği belirtiliyor. Özellikle iOS 11 sonrasında kameraların yeni özellikler kazanması, reklamların sayısının bir hayli artış göstereceğinin de kanıtı.

iPhone 7 Arşivler Reklem Filmi: The Archives;

iPhone 7 Fotoğrafçılık Dersleri: Hatıralar;

Bakınız: iPhone 8 Ekran Paneli Paylaşıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?