iPhone 7, Dört Hoparlör ve Gelişmiş Kamera ile Gelecek

0
94

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerine ait sızıntılar hızla gelmeye devam ediyor. Apple, her ne kadar Eylül ayında bu iki modeli tanıtacak olsa da, üretimine şu sıralar başlandığı için sızıntıların da giderek artıyor. Geçtiğimiz günlerde gelen bir çok sızıntı da iPhone 7 modelinin kasasının neredeyse tüm detaylarını görmüştük. Sızıntıların büyük bir çoğunluğu aynı bilgileri taşıdığı için, iPhone 7’nin tasarımı konusunda neredeyse netleşmiştik.

iPhone 7 Üst

Ancak bugün gelen bir sızıntı, iPhone 7’nin dış tasarımında birşeyleri atladığımızı anlatıyor. Her ne kadar kesin olmasa da, bu sızıntılara göre Apple, iPhone 7 modelinde ses kalitesine büyük önem verecek. Daha önce iPad Pro modellerinde gördüğümüz dört hoparlörü, artık iPhone 7 modelinde de görebiliriz. Böylece iPhone 7, ses konusunda bir önceki nesile göre çok daha kaliteli durumda olacak. Hatta aynı sızıntılara göre Apple, dört hoparlör konusunda Beats Audio ile de çalışabilir.

iPhone 7 Arka

Sızdırılan bu görüntülerde iPhone 7’nin arka tarafına baktığımızda ise kamera çıktısının iPhone 6S modeline göre çok daha dışarıda olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Bu da Apple’ın iPhone 7 modelinde kameraya biraz daha fazla önem vereceği anlamına geliyor olabilir. Ayrıca, iPhone 4 modelinden beri kameranın hemen yanında konumlandırılan flaşın bu kez iPhone 7 modelinde kameranın alt tarafında konumlandırılması da Apple’ın kamera konusunda hassaslaştığının bir belirtisi diyebiliriz.

İLGİLİ HABER:  İphone 7 Renk Değiştirdi !!!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?