iPhone 7 Çift Kameraya Sahip Olacak

0
246

Apple’ın Eylül ayında tanıtması beklenilen iPhone 7 modeline dair ortaya çıkan iddialar giderek artıyor ve bir yandan da kesinlik kazanıyor diyebiliriz. Apple’ın akıllı telefon piyasasında satışlarının düşmesi nedeniyle, pazardaki payını tekrar kazabilmek adına şirket yenilikler yapmaya çalışıyor.

Eylül ayında tanıtacağı ve tahminen Kasım ayında satışa sunulacak olan iPhone 7 ile pazardaki payını arttırmayı hedefleyen Apple’ın iPhone 7’de çift kamera kullanacağına dair bir çok iddia ortaya atılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir fotoğrafda bu iddiayı doğrular nitelikteydi. Apple’ın iPhone 7 modelinde kullanacağı kamera modülü olarak sızdırılan kameralar çift lensli. Bu çift lens sayesinde ise iPhone 7 modeli iki kameradaki görüntüleri birleştirerek ortaya yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf çıkaracak.

Eylül ayında düzenlenecek olan etkinliğe kadar iPhone 7 hakkındaki iddialar giderek artacaktır. Ancak bunların arasından en gerçekçi olanları Apple Uzmanı olarak ayıklıyor ve sizlere servis ediyoruz. iPhone 7 hakkındaki tüm haberler şuanda sadece iddia olarak ortaya atılmış olan haberlerdir, bunların gerçekliği ise Apple’ın Eylül ayındaki etkinliğinde kesinlik kazacaktır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?