iPhone 6S Kutusundan Kilit Çıktı

0
416

İnternetten alışveriş yaparak iPhone 6S’i 50 Dolar daha ucuza alan Malezyalı bir kişi, kargoyla evine gelen iPhone 6S’in kutusunu açınca karşısında gördüklerine bir hayli şaşırdı. iPhone 6S kutusundan asma kilit çıktı.

11street adlı online alışveriş sitesinden iPhone 6S 16GB modelini satın alan Malezyalı adam 736 Dolar ödeyerek iPhone 6S’e 50 Dolar daha ucuz bir şekilde sahip olmuş olacaktı. Ancak kutuyu açan adam asma kilitle karşılaşınca kutunun fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşmaya başladı.

iPhone 6S asma kilit

Bu fotoğrafları 11street internet sitesinin yetkililerine de gönderen Malezyalı adam şimdi gerçek iPhone 6S’i için bekliyor ancak iPhone 6S’in adama gönderilip gönderilmeyeceği konusunda henüz bir netlik bulunmuyor.

İnternetten ucuza alışveriş yapmanın bazen böyle yönleri de olabiliyor. Bu tarz internet sitelerinden alışveriş yapmadan önce sitenin güvenilirliğini ve daha sonra da satıcının güvenirliliğini incelemek gerekiyor. Ucuza iPhone 6S aldığınızı zannedip başka şeylerle karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?