iPhone 6s’e Ait Daha Net Görüntüler

1
1203

Genellikle Apple’ın cihaz parçalarının sızıntılarını paylaşan Avustralyalı Sonny Dickson bu sefer altın rengi iPhone 6s’e ait görüntüleri paylaştı.

Apple’ın 9 Eylül’de düzenleyeceği, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı tanıtacağı etkinliği öncesi bu denli net görüntülerin paylaşılması her ne kadar istenilen bir şey olmasa da kullanıcılar açısından erken gelen ipuçları faydaları olarak görülüyor.

iPhone 6s’in genellikle donanımsal farklılıklarla geleceği baştan beri bekleniyordu ve Apple’ın “S” modellerinde genellikle uyguladığı şey de bu. Son paylaşılan bu görüntü ile iPhone 6s’in iPhone 6’ya göre donanım ve kozmik farklılıklarıda derinlik kazanmış oldu. İşte o farklılıklar;

Yeni iPhone 6s’in montaj vidalarının yerlerinde farklılıklar mevcut. Dikkat çeken bir diğer revizyon ise hacim ve düğmeler etrafında metalin kalınlığının artmış olması. Bunun dışında iPhone 6 ile benzerliği dikkat çekiyor.

Daha önce de iPhone 6s’e ait olduğu öne sürülen pek çok arka kapak paylaşımları ve ön panele ait görüntüleri paylaşmıştık. Görüntülerde cihazın daha sağlam ve güçlü olması adına özellikle eğilmelerin önlenmesi adına güçlendirilmeler yapıldığı belli oluyor.

 

9 Eylül Çarşamba günü, Türkiye saati ile 20:00’da Apple’ın özel etkinliği gerçekleştirilecek ve iPhone 6s, iphone 6s Plus tanıtılacak. Bununla birlikte yeni Apple TV’nin de tanıtılması bekleniyor. Etkinliği canlı anlatım ile sizlere an be an aktaracağız.

1 YORUM

  1. Müthiş bi telefon inşallah bir an önce çıkar herkes android telefonların daha çok özellikleri var falan diyo ama iphone u siz kullanırsınız android telefonunuz varsa muhtemelen o sizi kullanır aldığınızda 2-3 ay sonra 10 saat bi sayfanın açılmasını beklersiniz. Android isterse 100mp kamera yapsın isterse 1 mm inceliginde yapsın ve 1000tl nin altında olsun yine de iphone ondan 1000 kat daha ilerde olduğunu fark ettirir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?