iPhone 6 ve üzeri iPhone Kullanıcılarına Geri Ödeme Sürprizi

0
275

iPhone modellerinde yer alan pil sorunları artık bir hayli konuşulmaya başlandı. Özellikle kimyasal yaşlanma olayına bağlı olarak iPhone modellerinde yavaşlatma yapılması, Apple’ın bir hayli tepki çekmesine ve bu konuda eleştirilerin hedefine oturmasına neden olmuştu. İşte Apple bu noktada sonra özel bir pil değiştirme kampanyasına başladığını duyurmuş ve telefonların pillerini 29 dolar karşılığında değiştireceğini açıklamıştı. Kullanıcılardan af dileme olarak değerlendirilen indirimlerden sonra Apple’ın başka bir sürprizi daha ortaya çıktı. Buna göre iPhone 6 ve üzeri iPhone modellerde pil değişimi yaptırmış olan kullanıcıların geri ödeme alması gibi bir durum söz konusu olacak.

iPhone 6 ve üzeri iPhone Modeller İçin Nasıl Bir Sistem Uygulanacak?

iPhone pillerinin değiştirilmesi için kampanya başlatılmasının ardından kullanıcılardan olumlu yorumlar alan Apple’ın, bu olumlu yorumları devam ettirmek adına özel bir girişimi daha ortaya çıktı. Buna göre tüm kullanıcıları kapsayacak olan bir harekete imza atıldı. Daha önce Apple’ın kampanyasına dahil olmadan pil değişimi gerçekleştiren kullanıcılar için geçerli olacak olan sistemin, geri ödeme ile gerçekleşeceğini de belirtelim.

iPhone 6 ve üzeri iPhone

Apple tarafından destek sayfası üzerinden bu konuda bir açıklama yayınlandı. Açıklamada iPhone 6 ve üzeri iPhone model sahibi olup, 1 Ocak 2017 ile 28 Aralık 2017 tarihleri arasında, pil değişimi gerçekleştiren ve pil değişimini garanti dışı yapan kullanıcıların 190 TL gibi bir ödeme alması mümkün olacak.

Bu şekilde garanti dışında pil değişimi yapan ve 390 TL ödeme gerçekleştiren kullanıcılara 190 TL kredi ödemesi yapılacak. Bu ödemelerin 1 Ağustos tarihine kadar Apple tarafından kullanıcılara iletilmesi bekleniyor. Özellikle garanti dışında değişimin önemli olduğunu da ekleyelim. Şartlar arasında en önemli nokta burası.

İlginizi Çekebilir: Apple ve Volkswagen Anlaşması Açıklandı

İLGİLİ HABER:  iPhone Pil Değişimi İçin Önemli Gelişmeler Yaşanabilir

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?