iPhone 5SE Açık Pembe, Gümüş ve Uzay Grisi ile Gelecek

0
530

Apple’ın 15 Mart 2016 tarihinde düzenleyeceği etkinliğe geri sayım başlamışken, etkinlikte tanıtılacak ürünlere dair iddialarda giderek artıyor. Mac Otakara sitesinin ortaya attığı iddialara göre ise iPhone 5SE‘nin yeni bir renk seçeneğiyle tanıtılacağı yönünde oldu.

iPhone 5SE Renk Seçenekleri Neler ?

Apple’ın tedarik zincirlerinden aldığı bilgilerle Mac Otakara bir iddia ortaya attı. Bu iddiaya göre ise iPhone 5SE açık pembe, uzay grisi ve gümüş gri renkleri ile Apple hayranlarının karşısına çıkacak.

Daha önce iPhone 6S tanıtılmadan öncede ortaya böyle bir iddia atılmıştı ve daha sonra iPhone 6S tanıtıldığında iddianın doğru olduğu anlaşılmıştı. Şimdi ise iPhone 5SE için aynı şeyler söyleniyor ve ne kadar gerçek olduğu 15 Mart’ta belli olacak.

Eğer iddialar doğru olursa iPhone 6S modelinde satışa sunulan Rose Gold renginden biraz daha parlak ve açık bir pembe ile iPhone 5SE satışa çıkacak.

iPhone 5SE hakkında bilinenleri şöyle bir toparlamak gerekirse, A9 işlemci, Touch ID, hareketli fotoğraflar, arkada 8 megapiksel kamerası olacak ve tasarım olarak ise iPhone 5S’e benzeyecek.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?