iPhone 13 Tanıtım Tarihi Açıklandı

0
699

iPhone 13 serisini uzun süredir tartışıyoruz ve seri hakkında bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu zamana kadar defalarca telefonun kılıf görselleri, kasa görselleri ya da teknik özellikleri için paylaşımlar yaptık. Aradan uzun süreler geçti ve uzun sürelerdir konuştuğumuz seri için artık sona geldik.

Öyle ki Apple beklenen tarihi açıkladı. Aylardır konuştuğumuz akıllı telefonun ne zaman karşımıza çıkacağını resmi olarak öğrenmiş olduk. Peki merakla beklediğimiz akıllı telefon ne zaman geliyor? Tanıtım Türkiye saatiyle ne zaman yayınlanacak?

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Pro Max Silikon Kılıfları Gözüktü

iPhone 13 Tanıtımı, 14 Eylül Tarihinde Yapılacak

Yeni akıllı telefon serisinin ortaya çıkarılacağı tanıtım Eylül ayında karşımızda olacak. Beklediğimiz gibi tam Eylül ayının ortasında akıllı telefonu göreceğiz. 14 Eylül tarihinde Türkiye saati ile akşam 20:00’da tanıtım başlamış olacak.

iPhone 13 akıllı telefonlarının yanı sıra tanıtımda farklı ürünlerin de ortaya çıkması beklenmekte. Bir akıllı saat bir kere kafadan beklediğimiz ürünler arasında. Bu akıllı saatin Apple Watch 7 olduğunu göreceğiz.

İddialı akıllı saat modelinin hemen sonrasında göreceğimiz bir başka ürün ise Mac serisi olabilir. Yeni Mac modelleri de yine bu tanıtımda ortaya çıkabilir.

iPhone 13

Bunun dışında yeni kablosuz kulaklık modeli olacak olan AirPods 3 için de beklentiler yüksek. Yeni kablosuz kulaklık modeli de yine bu etkinlik kapsamında karşımıza çıkan bir diğer ürün olabilir. Onun dışında yazılımların kararlı sürümü gibi artıları da görmeyi umuyoruz.

Merakla beklediğimiz an için artık sadece 1 haftalık bir zaman var. Türkiye’den de izlenebilecek olan etkinlik sonrasında neler tanıtılırsa biz de sitemizde yer vereceğiz. İddialı tasarıma sahip ürünler ve yeni iPhone serisi ile tanışmaya hazır olmak gerekiyor.

Önceki İçerikiPhone 13 Pro Max Silikon Kılıfları Gözüktü
Sonraki İçerikŞimdiden iPhone 14 Tasarımları Gözükmeye Başladı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?