iPhone 13 Renkleri Bunlar Olabilir

0
448

iPhone 13 akıllı telefonunda nasıl renkler kullanılacağı konusunda bitmek bilmeyen sızıntılar var. Telefonların renkleri içerisinde yeni bir pembe renk seçeneğinin olacağı ise üzerinde en çok durulan noktalardan bir tanesi.

Fakat renkler için konuşulan sadece bir pembe renginin geleceği değil. Bunun yanında yeni seri akıllı telefonlarda yer alacak renkler için çok daha fazlasının olacağı söyleniyor. Bu sefer daha renkli ve daha dikkat çekici telefonlara hazır olun.

İlginizi Çekebilir: iPhone 12 ve iPhone 12 Pro için Servis Programı Başladı

iPhone 13 Renk Seçenekleri Neler Olacak?

Telefonun renk seçenekleri olduğu iddia edilen yeni renklerde yok yok desek yeridir. Bir süredir konuştuğumuz Rose Gold renk seçeneği zaten iPhone 13 Pro modelinde olacak gibi gözüküyor.

Tabii ki bunlar paylaşılan görsel üzerinden konuştuğumuz renkler olacak. Bunun dışında telefonda kırmızı bir kasa olacağı da görülüyor. Zaten kırmızı modele alıştığımız için bu kısım da çok şaşırtıcı gelmedi desek yeridir.

iPhone 13

Asıl şaşırdığımız renk seçeneği ise turuncu oldu. Görsellerde bir de turuncu renk bulunuyor. Fakat bu rengin ne kadar gerçeği yansıttığı konusunda kesin bilgiler olmadığını da eklemek lazım. Ayrıca Pro modellerinde turuncu renk kullanılır mı onu da bilemiyoruz.

iPhone 13

Yakın zamanda iPhone 12 modeline de eklenen mor renk seçeneği ve bunun dışında zaten bir süredir yer alan gümüş renk seçeneği de dikkat çeken renkler arasında.

Buna ek olarak daha önce görmediğimiz bir şekilde açık ve parlak bir yeşil rengini de görmemiz mümkün oldu.

iPhone 13

Pro ve temel modellerde renk seçimleri farklı olduğundan şu an bu gözüken renklerin hangilerinin temel modelde hangilerinin Pro modellerinde yer alacağını bilmiyoruz. Gerçi şöyle bir şey de var ki hangi renk seçeneklerinin geleceği de şu an için kesin değil.

iPhone 13

Bu konuda tanıtım öncesine kadar gelen her bilgi teyit edilmesi zorunlu olan bilgi. Kesinliği var demek pek mümkün değil.

iPhone 13

Şu an için gelen görselleri sizinle paylaşalım. Renkler konusunda beklentiler bunlar tekrar altını çizelim ama kesin konuşma zamanını Eylül ayındaki tanıtıma bırakalım.

Önceki İçerikiPhone 12 ve iPhone 12 Pro için Servis Programı Başladı
Sonraki İçerikApple Watch 7 için Yeni Görseller de Gözüktü
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?