iPhone 13 Pro Max Silikon Kılıfları Gözüktü

0
234

iPhone 13 tanıtımına artık günler kaldığını düşünüyoruz. Eylül ayı içerisinde satışa bile çıkacağı düşünülen akıllı telefonların nasıl olacağı konusunda ise bilgiler adeta akarak gelmeye devam ediyor. En son iPhone 13 Pro Max akıllı telefon modeli için bir sızıntı oldu ve bu sızıntıda telefonun silikon kılıfları olduğu söylenen kılıflar görüntülendi.

Açıkçası kılıfların çok sürpriz olmadığının altını çizmemiz gerekiyor. Çünkü bu zamana kadar yapılan paylaşımlarla beraber aklımızda bir taslak oluşmuştu. Aklımızda oluşan bu taslak yapısını doğrulayan bir sızıntı gelmiş oldu.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Serisi için Teknik Özellikler Sızdırıldı

iPhone 13 Pro Max Kamera Alanı Büyüyor

Şimdi, bir kılıftan ne çıkarabilirsiniz gibi bir yorum görebiliriz. Evet bir kılıf görselinden telefon hakkında çok fazla bilgi almak mümkün değil. Kasa nasıl olacak ya da telefonun teknik donanım seviyesi nasıl olacak gibi bilgileri almamız çok mümkün değil.

Ama kılıf görseli şu bildiğimiz Apple silikon kılıf serisine ait olunca, en azından kamera alanı hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu konuda da detaylara baktığımız zaman telefonun kamera alanının çok daha geniş olacağını anlıyoruz.

Kamera alanı 12 serisine göre gözle görülür bir şekilde daha büyük olacak. Lensler de büyümüş olacak ve telefonlar da çok daha görkemli bir şekilde sunulmuş olacak.

Tüm bunları eklediğiniz zaman iPhone 13 Pro Max farklı bir seri olacak diyebiliyoruz. En azından kamera kısmında telefonun fark yaratacağı neredeyse kesinleşmiş durumda.

Burada soru işareti olarak kalacak olan kısım ise kameralarda teknik anlamda nasıl bir değişiklik olacağı. Tamam boyutun değişeceği gözüküyor ama bu yeni boyut yanında teknik kısımda nasıl farklar olacak bunu bilemiyoruz.

Teknik açıdan da yeni nesle geçilmesi demek, iPhone serisinin DxOMark listelerinde zirveleri zorlaması demek oluyor. Tanıtımdan sonra kamera konusuna biz de dikkatle bakacağız. Değişiklikleri sizlerle paylaşacağız.

Önceki İçerikApple CarPlay için Yandex Haritalar Desteği Geldi
Sonraki İçerikiPhone 13 Tanıtım Tarihi Açıklandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?