iPhone 13 Kılıfları Yan Yana Görüntülendi

0
257

iPhone 13’ü bekliyoruz. Beklerken telefondan detaylar geldikçe de paylaşmaya devam ediyoruz. En son bir kılıf, kalıp görselinden söz etmiştik. Kılıfta bizim dikkatimizi çeken bölüm ise kamera alanının daha geniş tutulması olmuştu. Çok daha geniş bir kamera alanı vardı ve telefon eski seriye göre kesinlikle daha geniş lensler barındıracak gibi duruyordu. Bu kılıf görseli Pro modelinden gelmişti. Şimdi ise iPhone 13 modellerinin tamamı için kılıf görselleri ortaya çıktı. Bu sefer gözüken görsellerde tüm kılıflar yan yana.

Kamera alanları için detay gösteren resimler, açıkçası bir hayli geniş lensleri doğruluyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Pro Modeline Ait Olduğu Söylenen Kılıf Kamerayı Gösterdi

iPhone 13 Kılıflarındaki Detaylar

Başta şunu söylemek gerekiyor ki bu kılıf görsellerinde iPhone 13 temel modelinde ve mini modelinde bir değişim olacağı vurgulanmış. Evet lensler yine oldukça büyük tutulmuş ama bu kez çapraz olarak bir yerleşim yapılmış. Şimdiki modellerde kullanıldığı gibi üst üste kamera yerleşimi yok.

İlk günden beridir iddialarda olan çapraz kamera yerleşimi var. Temel ve mini modelinin dışında Pro modellerinde ise daha fazla kamera alanı olacağı kesinlikle anlaşılıyor. Kamera modül alanının dışında lenslerin de boyutunun bir hayli büyük olduğunu görmüş durumdayız.

iPhone 13

Eski seri ile karşılaştırıldığı zaman lens alanları iki tık daha büyük gözüküyor. Tabii ki bu durum temel model ve mini model için de geçerli. O serilerde de çapraz yerleşim var evet ve yine lensler çok büyük dediğimiz gibi.

iPhone 13

Kılıf görselleri şu an için resmi görseller değil tabii ki. Fakat üst üste gelen sızıntılar bu kamera tasarımı üzerinde durmamıza neden olmaya başladı. Resmi bir görsel ne zaman gelir bilemiyoruz ama şu var ki kılıf ve benzeri sızıntılar yayılmaya devam edecektir. Belki telefon hakkında daha fazla fikrimiz olur.

Önceki İçerik[Güncellendi: 8 Tem.] 2021 MacBook Pro ne zaman çıkacak? Beklemeli miyiz?
Sonraki İçerikİndir: Windows 11 Build 22000.65 ISO Güncellemesi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?