iPhone 13 ile Depolama Alanı Değiştiriliyor

0

iPhone 13 için bilgiler akmaya başladı. Tasarımın değişeceği iddialarının gelmesinin sonrasında şimdi ise yeni akıllı telefonların depolama alanı açısından yeni bilgileri sızdırılmış durumda.

Depolama alanının nasıl olacağını gösteren paylaşımların gelmesinin ardından analistler de açıklamalarını peşi sıra sıralamış durumda. Tüm bu açıklamaların bir önemi var. Açıklamalarda depolama alanı için söylenenler ortak. Bu da sızıntıların doğruluk payının artmasını sağlayan bir durum.

İlginizi Çekebilir: Yeni iMac için Renkler Sızdırıldı

iPhone 13 ile Depolama Alanı 1 TB Olacak

Önce 9to5Mac bu konuda bir haber paylaşmıştı. Paylaşılan haberde yeni iPhone modellerinde 1 TB depolama alanının olacağı vurgulanmıştı. 1 TB depolama alanı Apple’ın neredeyse iki katına kadar daha fazla depolama alanı sunacağı anlamına geliyor.

Sonrasında John Prosser tarafından bir açıklama geldi ve yeni akıllı telefonların 1 TB depolama alanı kullanacağı iddiası vurgulandı. 1 TB depolama alanının kullanılacağı konusunda son doğrulama ise Front Page Tech tarafından geldi.

Tüm bu iddialarla beraber tedarikçiler de aynı yönde bilgiler sızdırdı. Bu da demek oluyor ki iPhone 13 modellerinde 1 TB depolama alanı göreceğiz. Maksimum depolama alanının 1 TB seviyesinde olması ise çok fazla noktada değişiklik olacağı anlamına geliyor.

iPhone 13

Maksimum depolama alanı 1 TB olduğu zaman diğer depolama alanlarının da değişmesine neden olabilir. Şu an 512 GB depolama alanı maksimum depolama alanı olarak biliniyor ve evet bu alan için istenen fiyatlar belli. 1 TB depolama alanının kullanılması da fiyatların biraz daha artmasına neden olacaktır.

Hem diğer seçenekler için hem de fiyatların daha ne kadar değişeceğini görmek için sızdırılan bilgileri takip edeceğiz. Her zaman telefonun tanıtımından önce bazı bilgiler ortaya çıkıyor. Apple ne kadar gizliliğe önem verse de diğer iPhone modellerinde de aynı durumlar yaşandı.

Önceki İçerikiOS 11 ve iOS 14.3 Jailbreak Yayınlandı! Tüm Ara Sürümleri Destekliyor
Sonraki İçerikiPhone 13 için İddialı Açıklamalar Geldi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?