iPhone 13 Ekran ve Pil Değişim Ücretleri Açıklandı! Yine Uçuyor

0
244

iPhone 13 serisi için Türkiye satışları da bir süre önce başlamıştı. Seri için satışların başlaması, teknik servis konusunda da beklenen açıklamaların peşi sıra gelmesini sağladı. En çok merak ettiğimiz ise iPhone 13 ekran ve pil değişim ücretleri olmuştu.

Genelde iPhone modellerinin bu konuda ünlü olduğunu biliyoruz. Modeller oldukça yüksek servis ücretleriyle tanınıyor. iPhone 13 serisi için de durum değişmedi. Hatta yeni modellerin ekran değişim ücretiyle çok rahat Android akıllı telefon alınabileceğini de eklemiş olalım.

İlginizi Çekebilir: Yeni iPhone SE için İsim Değişti! İşte Yeni Beklenti

iPhone 13 Ekran ve Pil Değişim Ücretleri Ne Kadar?

Açıklanan listede zirvede yer alan model tabii ki iPhone 13 Pro Max oldu. Bu modelin özellikle ekran değişim ücreti çok dikkat çekici. Pro Max modeli için ekran değişim ücreti tam 3.199 TL olarak belirlenmiş durumda.

iPhone 13 Pro Max

Oldukça yüksek olan bu fiyatları Pro modelleri ve diğer modeller de takip ediyor. Ekran değişim ücretleri için tam listeyi bir tablo olarak paylaşacağız.

Telefon Ekran Onarımı için fiyat
iPhone 13 Pro Max modeli 3.199 TL
iPhone 13 Pro modeli 2.749 TL
iPhone 13 modeli 2.749 TL
iPhone 13 Mini 2.349 TL

Onun dışında pil değişim ücretleri de çok düşük değil. Seri için açıklanan pil değişim ücretlerine de bakalım. En azından burada şöyle bir şey var ki tüm modeller için fiyat sabit tutulmuş durumda. Pro Max ile Mini arasında bile bir fark olmadığını görüyoruz.

Telefon Pil Değişimi için İstenen Ücret
iPhone 13 (tüm modeller) 649 TL

Yeni açıklanan fiyatlar bu şekilde. Dediğimiz gibi zaten iPhone serisinde sunulan değişim ve servis ücretleri çok ucuz değil. En güzeli iPhone akıllı telefon alındığı zaman, telefonu korumak. Yoksa telefonun masrafının fazla olduğunu biliyoruz.

Önceki İçerikYeni iPhone SE için İsim Değişti! İşte Yeni Beklenti
Sonraki İçerikiOS 14.8.1 Neden Yayınlandı? Yeni Bir Özellik Var mı?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?