iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Ön Siparişleri Başladı

0
195

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ön siparişleri, söylendiği tarihte başlatıldı. Apple 27 Kasım tarihini duyurmuştu. Saat 00:00’ı gösterdiği gibi yeni akıllı telefonlar için de ön siparişler açılmış oldu. Söz konusu akıllı telefonların siparişlerinin açılmasının hemen ardından bir kez daha fiyatlar gündeme geldi.

Yeni telefonları almak için can atan kullanıcılardansanız, o zaman hemen sizin için yeni akıllı telefonların fiyatlarından söz etmek istiyoruz. Sipariş vermek isteyen kullanıcıları buraya alalım öyle ki yeni telefonlar için versiyonlara göre tüm fiyatları bir daha paylaşacağız.

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Ön Sipariş Fiyatları Nasıl?

Yeni akıllı telefonların daha önce açıklanan fiyatlarında herhangi bir değişiklik yok. Her hangi bir ön sipariş indirimi de yok. Bunu bilerek biz yine de fiyatları paylaşalım.

iPhone 12 Fiyatları

  • 64 GB depolama alanı olan versiyon – 10.999 TL
  • 128 GB depolama alanı olan versiyon – 11.499 TL
  • 256 GB depolama alanı olan versiyon – 12.499 TL

Alınabilecek olan Renkler: Beyaz, Siyah, Yeşil, Mavi, Kırmızı.

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ön siparişleri

iPhone 12 Pro Fiyatları

  • 128 GB depolama alanı için – 14.999 TL
  • 256 GB depolama alanı için – 15.999 TL
  • 512 GB depolama alanı için – 17.999 TL

Alınabilecek olan Renkler: Gümüş, Pasifik Mavisi, Altın, Grafit.

Her iki akıllı telefon modelini de almak isteyen ve şimdi sipariş veren kullanıcıların ilk telefonlara ulaşacağı tarih ise 4 Aralık olarak açıklandı. 4 Aralık tarihine kadar yeni seri akıllı telefonları beklemeniz gerekiyor. Sonrasında teslimatlar başlayacak ve birkaç gün içerisinde telefonların teslimatları kullanıcılara ulaşmış olacak.

Bakalım zamanla göreceğiz yeni iPhone modellerinin ne kadar ilgi çekeceğini. Şimdilik yorumları bile değerlendirdiğimiz zaman, ilgi yüksek gibi gözüküyor. Ama dediğimiz gibi asıl olarak yeni akıllı telefonların satışlarını beklemek gerekiyor. Tahmin edilen rakamlara ulaşılacak mı bundan sonra göreceğiz.

Önceki İçerikiPhone 12 Pro Maliyeti Ne Kadar? İşte Rakamlar
Sonraki İçerik5.900 TL’ye iPhone 12 Alabilirsiniz – Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Başladı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?