iPhone 12 Tanıtım Tarihi Açıklandı

0
2910

Sürekli gecikeceği söylenen iPhone 12 akıllı telefon serisi için önemli bir açıklamanın yapılacağı biliniyordu. İddialar 8 Eylül tarihini gösteriyordu. 8 Eylül tarihinde yeni akıllı telefonların tanıtılmayacağı ama tanıtım tarihinin açıklanacağı söylendi.

İddialar doğru çıktı ve Apple, 8 Eylül itibariyle yani bugün yeni bir etkinlik için duyuru yaptı. Resmi duyurunun yapılmasıyla beraber yeni akıllı telefonların ne zaman tanıtılacağı da kesinleşmiş oldu.

iPhone 12 Tanıtımı Önümüzdeki Hafta Yapılacak

Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Apple Event etkinliği duyuruldu. Yeni etkinlik 15 Eylül 2020 tarihinde olacak. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak ve online olarak düzenlenecek.

Apple Park üzerinden yayınlanacak olan etkinlik, tamamen online mı olacak yoksa sınırlı bir şekilde online mı olacak bu net değil. Sadece basın mensuplarının katıldığı sınırlı bir online etkinlikte olabilir, kimsenin olmadığı tamamen online bir etkinlikte olabilir. Ama ne olursa olsun yayın Apple Park üzerinden yapılacak.

iPhone 12 Apple Event

Etkinlikle beraber iPhone 12 serisinin tanıtılması, bunun yanında Apple Watch 6 akıllı saat modellerinin tanıtılması ve iPad Air 4 modellerinin gelmesi bekleniyor. iPhone 12 akıllı telefon modelleri tabii ki baş rolde olacak ama bu aksesuarların yanında AirTag gibi mini aksesuar modellerinin de tanıtılması olası.

Şimdilik 15 Eylül Apple Event etkinliğini bekleyeceğiz. Etkinlik sonrasında tüm ürünleri sitemizden paylaşacağız. Takipte kalmanızı öneriyoruz.

Önceki İçerikGalaxy Tab S6 Lite vs 7.nesil iPad Karşılaştırması – Hangisini Almalıyım?
Sonraki İçerikiOS 14 Beta 8, GM Sürümden Bir Önceki Sürüm Olabilir
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?