iPhone 12 Pro Midnight Blue Rengi Yine Görüntülendi

0
1913

iPhone 12’nin hep özelliklerinden ya da hep fiyat beklentilerinden söz ediyoruz. Telefonun fiyatı nasıl olacak, özellikleri nasıl olacak derken bu sefer bir de renk seçeneği ortaya çıktı. Midnight Blue olarak isimlendirilen gece mavisi renk seçeneğinin geleceği ve bunun sadece iPhone 12 Pro modelinde geçerli olacağı belirtildi.

Aslında bu renk seçeneği daha önce de ortaya çıkmıştı. iPhone 12 Pro Midnight Blue isimli renk seçeneğinin iPhone 11 ile gelen yeşil rengin yerini alacağı da iddia edilmişti. İlk Weinbach tarafından onaylanan renk seçeneği şimdi DigiTimes tarafından onaylandı.

iPhone 12 Pro Midnight Blue Nasıl Bir Renk?

Rengin adı her şeyi anlatıyor. Gece mavisi. Koyu bir mavi mat renk üzerinde siyah kamera alanı ve özel olarak renklendirilmiş olan Apple logo alanı.

Pro modelleri için geçerli olacak olan yeni renk seçeneğinin bu zamana kadar satışa sunulmamış olması da ilgiyi biraz daha arttırmış durumda. Sızan görsele göre baktığımız zaman, kişisel fikrim çok daha şık gözükecek olan bir renk geleceği.

iPhone 12 Pro Midnight Blue

Geçen sene tanıtılan modelde yer alan yeşil renk seçeneğini ben çok sevememiştim. Bu renk seçeneğinde kullanılan koyu tonlar, çok daha boğucuydu. Bu benim görüşüm ama mavi renge baktığımız zaman çok daha asil bir renk seçeneğinin sunulduğu anlaşılmakta.

Pro modellerde bulunacak olması, belki bir dezavantaj ama tanıtımı bekleyelim ve böyle bir renk iddialarda olduğu gibi gelirse, ne kadar şık gözüküyor bakalım. iPhone 12 Pro Midnight Blue modelini de özenle inceleyeceğiz. Tabii tanıtımdan sonra ve renk gerçekten tanıtılırsa.

Önceki İçerikApple Watch 5 Stokları için Önemli Değişiklik
Sonraki İçerikiPhone 12’yi Gösteren 15 Saniyelik Video
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?