iPhone 12 Pro Max 128 GB Fiyatlarında Son Durum – Güncellendi

0
729

iPhone 12 Pro Max 128 GB, bu yılın amiral gemisi modellerinden biri ve şu an için Apple’ın en güçlü akıllı telefonu. Markanın en güçlü akıllı telefonunun en ucuz versiyonu olarak gösterebileceğimiz bu modeli yeniden sitemize taşımamızın nedeni ise fiyatları bir gözden geçirmek istememiz.

2021 Temmuz ayı için fiyatları güncelledik.

Söz konusu akıllı telefon, fiyat açısından şu an için en pahalı modellerden biri. Fakat artık iPhone 13 modellerinden söz ediyoruz ve yavaş yavaş bu akıllı telefon için de indirim haberleri gelmeye başladı.

Tabii ki Apple’ın resmi sitesinde indirim yok. Resmi sitede telefon hala 16.999 TL’den alıcı buluyor. Fakat belli adreslerde belli indirimler var. İşte biz de fiyatlardaki bu durumu değerlendirelim ve nerede telefon ne kadar fiyatla satılıyor bakalım dedik.

İlginizi Çekebilir: Yeni MacBook Pro için Bu Kez Ekran ve İşlemci İddiası Geldi

iPhone 12 Pro Max 128 GB Fiyatları Nasıl?

Telefonun özellikle e-ticaret sitelerinde indirime girdiğini görüyoruz. Şu sıralarda da indirimler var. Fiyatların nerede nasıl olduğunu aşağıda listeliyor olacağız.

  • Morhipo: 15.599 TL
  • Trendyol: 15.659 TL
  • N11: 15.849 TL

Güncel bir iPhone 12 Pro Max kampanyası var mı?

Maalesef. Yukarıdaki fiyatların dışında daha avantajlı güncel bir fırsat gün itibarıyla yok.

iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max 128 GB fiyatları farklı adreslere göre bu şekilde değişiyor. Gördüğünüz gibi çok büyük bir indirim söz konusu değil. Ama Apple’ın sitesine göre değerlendirecek olursak, tabii ki telefonu daha uygun fiyatla satan yerler olduğunu da görebiliyoruz.

Bunlar içerisinde alışveriş kredisine izin veren yerler de var. Almayı düşünenler için karar tamamen size kalmış diyelim. Fiyatlar belli aralıklarla değişebiliyor. Kampanyaları takip etmek yararlı olabilir. Daha çok indirim yapıldığı dönemlere de denk gelebilirsiniz.

Önceki İçerikEn Çok Kullanılan iPhone Hangisi? – Güncellendi
Sonraki İçerik[Güncellendi: 8 Tem.] 2021 MacBook Pro ne zaman çıkacak? Beklemeli miyiz?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?