iPhone 12 Pro Kullanıcı Yorumları Gelmeye Başladı

0
6958

iPhone 12 Pro kullanıcı yorumları, telefonu almak isteyen herkesin aradığı bir konu. Sonuçta piyasanın çok üzerine fiyatta bir telefon alıyorsunuz ve Apple’ın anlattıklarını değil de kullanıcıların gördüklerini dinlemek istiyorsunuz.

Gerçek kullanıcı deneyimi nasıl ve telefon hakkında ne düşünülüyor bunu bilmek alacağınız modelden vazgeçmenize ya da kesin karar vermenize neden olabiliyor. Ülkemizde kullanıcı yorumlarına ulaşmak kolay değil çünkü telefonlar çok geç geliyor.

Fakat aynı şey yurt dışı için geçerli değil. Yurt dışında iPhone 12 Pro modelini çoktan alan ve ilk izlenimlerini paylaşanlar var. Peki, telefona ilk ulaşan kullanıcılar neler söylüyor?

iPhone 12 Pro Kullanıcı Yorumları Nasıl?

MacRumors tarafından toplanan kullanıcı yorumları fikir vermek açısından gerçekten önemli. Yorumlarda genel olarak olumlu bir tavır olduğunu da söylemek lazım. Yorumlara geçelim.

iPhone 12 Pro kullanıcı yorumları

Boardiesbio Nickli Kullanıcı yorumu;

  • iPhone 12 Pro modeli iPhone 11 Pro Max modeline göre rahatça anlaşılır bir şekilde daha hafif. Pasifik mavi renk seçeneğini tercih ettim ve renk son derece iyi gözüküyor. Telefonun kenarları tamamen olmasa da büyük oranda düzleştirilmiş ve bu da telefonun daha az kaygan olmasını sağlamış. Telefon tek elle daha rahat kontrol edilebiliyor. Malzeme kalitesi konusunda ise iPhone 11 kalitesi devam etmiş.

Kewal isimli Kullanıcının yorumu;

  • iPhone 12 Pro modeli iPhone Xs akıllı telefonlarına göre daha hafif. Ekran iPhone XS modeline göre daha sıcak tonlarda ve renkler biraz daha iyi gözüküyor. iOS 14 ile kurulumu hemen bitiyor. 5G hızı gayet iyi.

Seçilmiş iPhone 12 Pro Kullanıcı Yorumları

  • MagSafe mıknatısını beğendim. Beklendiği gibi mıknatıs güçlü ama Apple’ın gösterdiği kadar mükemmel bir bağlantı sunulmuyor.
  • Çerçeveler incelmiş bunu anlayabiliyorsunuz.
  • Face ID hızı değişmemiş
  • iPhone 11 Pro Max ile iPhone 12 Pro fotoğraf çekimleri arasındaki farklar çok net seçilmiyor.
  • iOS 14.1 sürümü ön yüklü geliyor sadece birkaç ek güncelleme geliyor.
  • Ekran daha sıcak, daha net gözüküyor. ( iPhone X modeline göre, eski telefonun iPhone X)
  • LIDAR tarayıcı özellikleri güzel.

iPhone 12 Pro kullanıcı yorumları bu şekilde devam ediyor. Genel olarak yorumlar olumlu ama telefonlarda çok bir şey değişmediğini de söyleyenler var. Kullanıcı yorumları gelmeye devam ettikçe biz de yazımızı güncelleyeceğiz.

Önceki İçerikiPhone 12 Boya Soyulma Sorunu ile Gündemde
Sonraki İçerikiPhone 12 Bükülme Testi Yayınlandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?