iPhone 12 MagSafe Kılıf Fiyatları Açıklandı

0
1361

iPhone 12 MagSafe kılıfları, Apple’ın yeni akıllı telefonları için en iyi aksesuarlar olarak gösteriliyor. Aslında kılıflar telefonlar tanıtıldığı zaman tanıtılmıştı. Özellikleri açıklandığı gibi de fiyatları da açıklanmıştı.

Fakat ülkemizde fiyatlar belli olmamıştı. Tahmin edeceğiniz gibi telefonlar bile çok geç geldi. Böyle bir ortamda resmi kılıfların da satışa çıkmasının bir anlamı yoktu. Neyse ki Apple, yeni akıllı telefonların fiyatlarını açıklamasının hemen ardından aksesuarlar için de fiyat açıklaması yaptı.

iPhone 12 MagSafe Kılıfları içinn Türkiye Fiyatları

Kılıflar dedik ama sadece kılıfların fiyatları belli olmadı. Kılıfların fiyatlarının yanında yeni akıllı telefonların MagSafe şarj cihazları için de Türkiye fiyatları duyuruldu. Peki, o çok konuşulan kılıflar ve şarj aletleri için istenen fiyatlar neler?

  • iPhone 12 ve 12 Pro için MagSafe desteği olan kılıf – 499 TL
  • iPhone 12 Pro Max modeli için MagSafe desteği olan kılıf – 599 TL
  • MagSafe şarj cihazı – 399 TL
  • MagSafe Duo Şarj Cihazı – 1299 TL
  • Deri zarf şeklinde kılıf – 1299 TL
  • Tamamen deri MagSafe destekli cüzdan – 599 TL

iPhone 12 MagSafe

iPhone 12 MagSafe kılıfları ve aksesuarlar için açıklanan Türkiye fiyatları yüksek gelebilir. Fakat şunu hesaba katmak gerekecek. Apple’ın hangi ürünü ucuz bir satış fiyatıyla geldi ki. Hiçbir Apple ürünü için ucuz diyemiyoruz.

Kılıflar için ABD fiyatları açıklandığı zaman da aynı beklenti içerisine girmiştik. Yine fiyatların yüksek olacağını biliyorduk. Öte yandan bu ürünlere alternatif olan çok daha uygun fiyatlı aksesuarlar da yok değil. Kısa süre önce iPhone 12 için en iyi kılıflar yazımızı paylaşmıştık. Orada da görebileceğiniz gibi çok daha ucuz, çok sayıda alternatif var.

Biraz daha uygun bir fiyat isteyenler için o alternatifler değerlendirilebilir. Bunlar MagSafe özellikli aksesuarlar için de geçerli. MagSafe destekli şarj cihazları ya da cüzdan kılıflar için alternatif modeller gelmeye devam edecektir.

Önceki İçerikiPhone 12 Türkiye Resmi Fiyatları Açıklandı
Sonraki İçerikApple Cihazlar için Xbox Series X Kontrolcü Desteği Geliyor
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?