iPhone 12 Kılıf Etiketleri Telefon Boyutlarını Doğruladı

0
1485

iPhone 12 akıllı telefon serisinin tanıtımının 13 Ekim tarihinde yapılacağı söyleniyor. Yani nereden baksanız, 1 aydan daha az bir süre kaldı. Tanıtım yapılacak ve sır kalmayacak ama bu noktaya kadar da daha çok fazla şey öğreneceğiz.

Daha 2 gün olmadı yeni modellerin 5 farklı renginin ortaya çıktığından söz ettik ve görselleri paylaştık. Şimdi biraz daha farklı bir sızıntı gerçekleştirildi. Bu sefer yapılan sızıntı, daha önce hiçbir iPhone modelinde karşımıza çıkmayan bir sızıntı oldu. Bu kez telefonların kılıf etiketi olduğu söylenen etiketler paylaşıldı.

iPhone 12 Boyutlarını Gösteren Kılıf Etiketleri

Kılıf etiketleri başta hiçbir anlam ifade etmiyormuş gibi gözükebilir. Fakat öyle değil. Kılıf etiketleri yeni akıllı telefonların boyutları konusunda bilgi veriyor. Ayrıca model isimleri için de bilgi verilmesini sağlıyor.

Etiketlerde yer alan bilgilere göre söz konusu akıllı telefonlarda 4 model ve 3 farklı isimlendirme olacak. Birinci model zaten beklediğimiz iPhone 12 Mini olacak. İkinci model iPhone 12 ve üçüncü modelde iPhone 12 Pro olacak.

iPhone 12 kılıf

Son telefon ise iPhone 12 Pro Max akıllı telefonu olacak. Kılıf etiketleri bu modelleri doğruluyor. Bu modelleri doğruladığı gibi yeni kılıf etiketlerinin sağlamış olduğu bir şey daha var. O da şu ki telefonların boyutlarını bir kez daha görmüş ve doğrulamış olduk.

Buna göre yeni akıllı telefonlarda yer alan boyutlar şöyle olacak;

  • 5.4 inç
  • 2 adet 6.5 inç
  • 6.7 inç.

Bu ekran boyutları daha önce sızdırılan ekran boyutları ile aynı. Bir kez daha doğrulama gelmiş oldu. Bu sefer orijinal silikon kılıfların etiketleri yani somut bir delil daha elde edilmiş oldu. Bunun dışında bir görsel ya da bunun dışında bir bilgi yok.

Zaten en başta söylediğimiz gibi tanıtım için aylar yok. Sadece birkaç hafta sonra yeni telefonların da ortaya çıkması söz konusu olacak. Artık netleştiğini düşündüğümüz bu boyut detaylarını resmi olarak öğreneceğiz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?