iPhone 11 Pro için Smart Battery Kılıf Ortaya Çıktı

0
190

Apple’ın iPhone modelleri için resmi olarak sunduğu bazı kılıf modelleri var. Marka tarafından sunulan kılıf modelleri, çok çeşitli değil. Genelde sınırlı modellerin sunulduğunu ve bu modellerin de fiyatlarının biraz daha yüksek tutulduğunu görüyoruz. Bu noktada standart kılıflardan biraz daha farklı bir yapısı olan modellerden birisi de Smart Battery, yani akıllı şarj kılıfları. Telefonlar için hem kılıf sunulmasını hem de ek bir batarya sunulmasını sağlayan seri, yeni iPhone modelleriyle beraber sunuluyor.

Daha önce eski modeller için de satışa çıktığını gördüğümüz kılıfların bu kez iPhone 11 akıllı telefonları için hazırlandığı da açıklandı. iPhone 11 Pro için Smart Battery kılıf görselleri ise iOS 13.2 işletim sisteminin içerisinde ortaya çıktı.

iPhone 11 Pro için Smart Battery Kılıf Geliyor

Kılıfların görselleri kodlar içerisinde yer alan ikonlar üzerinden çıkarıldı. Görsellere baktığımız zaman, eski modellerde sunulan bataryalı kılıfların bu sene de sunulacağını net bir şekilde görüyoruz. iPhone 11 akıllı telefonlarına uyumlu olarak sunulacak olan yeni kılıfın, en büyük farkı ise arka kısımda yer alan kamera alanı olacak.

Sadece iPhone 11 akıllı telefonlarına özgü modellerden biri olacak olan kılıfların, kare şeklinde bir kamera boşluğu bulundurduğunu görmek mümkün oluyor. Bunun dışında kılıfın eski serilerle aynı tasarımı kullandığını da eklemek gerekiyor.

Smart Battery

Yine kalın bir batarya alanı var ve tam orta kısımda ise bir Apple logosu yer alıyor. Telefonlara ekstra bir şarj artısı katması beklenen iPhone 11 Pro için Smart Battery kılıf modellerinin ne zaman satışa çıkacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Zaten görseller iOS 13.2 sürümünün içerisinde yer alan ikonlar üzerinden ortaya çıkmış durumda.

Resmi bir duyuru söz konusu değil. Kılıfların kapasiteleri ve fiyatları konusunda yakın zamanda bir açıklama gelmesini beklemekteyiz. Açıklamanın ardından detaylı bilgileri ve fiyatları paylaşacağız.

Bu arada unutmadan iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modellerini tercih eden kullanıcılar için en iyi kılıflara yer verdiğimiz içeriklerin linklerini de aşağı ekleyelim. Alternatif olarak bu kılıflardan da kendinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Bakınız: iPhone 11 için en iyi kılıflar.

Bakınız: iPhone 11 Pro için en iyi kılıflar.  

Önceki İçerikmacOS Catalina 10.15.1 Güncellemesi Neler Getirdi?
Sonraki İçerikYeni Güncelleme HomePod Cihazları Kullanılmaz Hale Getirdi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?