iPhone 11 Kılıfları Paylaşıldı

0
336

Apple’ın yeni akıllı telefonlarının ne zaman tanıtılacağı resmiyet kazandı. Yeni akıllı telefonların tanıtımı için çok uzun bir süre beklemeye gerek yok. Telefonların önümüzdeki ayın ilk çeyreğinde tanıtıldığını göreceğiz. Telefonların özellikleri 10 Eylül’de öğreneceği ancak sızıntılar da gelmeye devam ediyor.

Son olarak iPhone 11 akıllı telefonları için hazırlandığı belirtilen özel kılıfların ortaya çıktığı açıklandı. Kılıf görsellerinin yayınlanmasıyla beraber iPhone 11 akıllı telefonlarında tam olarak nasıl bir arka kapak tasarımı göreceğimizi de öğrenmiş olduk.

iPhone 11 Tasarımı Ortaya Çıktı

Kılıf görselleri bu zaman kadar yayınlanan tasarım örneklerini destekleyecek detaylara sahip. Baktığımız zaman telefonun arka kapak üzerinde bir kare alanına yer verdiği görülüyor. Bu kare alanının 3 kamerayı sığdırdığını görmek mümkün olacak. Üst kısımda yer alacak olan kamera alanının kare şeklinde getirilmesi, ters üçgen tasarımının doğru olduğunu da işaret ediyor.

iPhone 11

Her üç kılıf görselinde de aynı tasarımın işaret edildiğini görüyoruz. Böyle değerlendirildiği zaman iki modelin kesin olarak 3 kameralı olarak geleceğini söyleyebiliriz. iPhone XR modelinin yerini alması beklenen akıllı telefonların ise 2 kamera kullanacağı iddiası var.

Telefonların arka kapak tasarımında önemli bir değişikliğin işareti de var. Kılıfları değerlendirdiğimiz zaman Apple logosunun biraz daha aşağı alındığını görüyoruz. Logonun bir tık daha aşağı taşınması, muhtemelen kamera sayısı ile alakalı bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6'yı Mümkün Olduğunca Hızlı Şarj Etmek için Bu Yöntemi Kullanın

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?