iPhone 11 için Eski Telefonu Getir Yeniyi Götür Kampanyası Başladı

2
3039

iPhone 12 serisi gelmiş olsa da fiyatlar düşünüldüğü zaman iPhone 11 modelleri hala çok popüler. Eski konuma düşse de bir hayli güçlü olan akıllı telefonlara ilgi devam edince, kampanyalar da gelmeye başladı. Son kampanya iPhone 11 için eskiyi telefonu getir yeniyi götür kampanyası oldu.

Hepsiburada tarafından düzenlenen kampanya, birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başardı öyle ki telefonun fiyatı 3.699 TL’ye kadar düşebiliyor. Peki, kampanyanın detayları neler ve kullanıcılar neler bilmeli?

İlginizi Çekebilir: Teknosa Eski iPhone’u Getir Yeni iPhone’u Götür Kampanyası Detayları

iPhone 11 için Eski Telefonu Getir Yeniyi Götür Kampanyası Detayları ve Şartlar

Hepsiburada sitesinde eski telefonu getir yeniyi götür kampanyası kapsamında düzenlenmiş olan bir bölüm var. Bu bölüm, daha önce yazılarımızda da yer verdiğimiz bölüm ve eski telefonlar için bir başvuru formu gibi bir alan. Bu alana ulaşmanız için buraya link bırakıyoruz.

Bu link üzerinden formu açıyorsunuz ve telefonunuz için seçimleri yaparak, ilerliyorsunuz. Telefonunuzun durumuna göre size bir değer gösteriliyor. Ama bu değer telefonun değeri olarak belirlenen değer.

Sizin telefonunuzun durumuna göre gösterilen fiyattan düşüş yapılabiliyor. Şimdi bu kısmı geçelim. Bu kısımda olay basit çünkü. Telefonun bilgilerini ve modelini girerek bir fiyat alacaksınız. Biz geçelim kampanya şartların.

iPhone 11 eskiyi getir yeniyi götür

Kampanya Şartları Neler?

Bilgilendirme sayfasına baktığım zaman şunu görüyorum ki kampanyaya katılmak için önce bir iPhone 11 akıllı telefonu satın almanız gerekiyor. Sitede şöyle bir bilgi var:

  • iPhone 11 model telefonu alırken, sipariş esnasında “Kampanyaya Katılacağım” kutucuğunu işaretleyin. Bunu netleştirmek için müşteri hizmetlerine de sormanızı öneririm.

Bu kutucuğu işaretleyip iPhone 11 akıllı telefonunu sipariş ettikten sonra 15 gün içerisinde sitenin eskiyi getir yeniyi götür kampanya sayfasına gitmeniz ve kampanya formunu doldurup yukarıda bahsettiğimiz gibi telefonunuzu hazırlamanız gerekiyor.

Sonra sizden eski telefon istenecektir. Sitede yer alan bilgilendirmeye göre, telefon başvuru formunda belirtilen şekilde ise (muhtemelen hasar falan yoksa) başvuru sırasında size belirtilen tutar onaylanıyor ve belirttiğiniz hesap bilgilerine tutar yatırılıyor. Tabii ki bu “nakit olarak almak istiyorum” diyenler için geçerli. İsteyenler tutarı hediye çeki olarak da alabiliyor.

iPhone 11 için eskiyi telefonu getir yeniyi götür kampanyası

Fakat nakit olarak aldığınız zaman ek olarak 250 TL gibi bir ödeme yapılıyor. Bu da iPhone 11 akıllı telefonunu aldığınız kartınıza ya da hesabınıza iade ediliyor.

Sadece iPhone 11 modeli için geçerli olan Pro ve Pro Max için geçerli olmayan, iPhone 11 için eskiyi getir yeniyi götür kampanyasında bilmeniz gereken son şey ise ücret. Şimdi kampanya reklamında iPhone 11 akıllı telefonunu 3.699 TL gibi bir fiyata alabileceğiniz söyleniyor.

Fakat bilgilendirmeye baktığımız zaman bu rakamın iPhone 8 Plus 64 GB telefonları üzerinden belirlendiği gözüküyor. Yani eski telefonunuz iPhone 8 Plus 64 GB ise bu rakam geçerli olacak.

Ocak ayında başlatılan kampanya, Ocak ayı içerisinde de son bulacak. Ayın son günü kampanyanın biteceği açıklanmış. Eğer kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, önerim müşteri hizmetleriyle de iletişime geçmeniz. Tüm detayları teyit ettirip öyle katılın derim.

Önceki İçerikİOS 14 sorunları ve çözüm yolları
Sonraki İçerikWhatsApp Yeni Gizlilik Sözleşmesi Olayının Perde Arkası – Şimdi Ne Olacak?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?