iPhone 11, A101’e Geldi! İşte Fiyatı

0
8781

iPhone 11 akıllı telefon serisi her ne kadar şu an en güncel model olmasa da birkaç sene daha satın alınabilecek en iyi telefonlar biri. Hele bir de indirim kampanyalarına denk geldiğimiz zaman, kaçırılmayacak modellerden biri. Yine böyle bir kampanya gündemde. Bu kez iPhone 11 A101 üzerinden satışa çıktı. Satış fiyatında da güzel bir indirim olan telefon için detaylara geçelim.

İlginizi Çekebilir: AirPods Serisi, Kulaklık Ucu Seçimine Göre Otomatik Ses Ayarlayacak

iPhone 11 A101’den Satın Alınabilecek

Daha önce A101 market zincirine çok sayıda akıllı telefonun geldiğini hatırlıyorum ama iPhone 11 seviyesinde bir akıllı telefonun geldiğini çok hatırlamıyorum.

Zaten bu sefer biraz daha farklı bir sistem seçilmiş. Bu sefer A101 marketlerinde değil de A101 kapıda uygulaması üzerinden satılar yapılıyor.

Anlaşılan A101 marketler de dijital döneme ayak uydurmaya başladı ve Getir gibi rakiplerin önüne geçmek için böyle bir kampanyaya imza atıldı.

Gelelim en çok merak edilen kısma. Telefonların fiyatı nasıl? Fiyat açısından baktığınız zaman Apple’ın sitesinde şu an iPhone 11’in 7.999 TL fiyatla satıldığını görüyoruz.

iPhone 11 A101

A101 kapıda uygulamasına eklenen telefonların fiyatı ise 7.239 TL olduğunu görmekteyiz. Sınırlı sayıda iPhone akıllı telefon için geçerli olduğu belirtilen bu fiyatın tüm renkler için de geçerli olduğunu ekleyelim.

Yine Apple Türkiye garantisi de sunulmuş. 64 GB modeli satın aldığınız zaman 2 yıl Apple Türkiye garantisi de sunuluyor. iPhone 11 A101 kampanyası için süre sınırı yok gibi gözüküyor. Fakat şu var ki telefonun stok sınırı var.

Bu da demek oluyor ki elinizi çabuk tutmanız lazım. Stoklar çok uzun süre dayanmayabilir. Her ne kadar e-ticaret sitelerinde de benzer fiyatlar olsa da stokların çok dayanmayacağını düşünüyorum.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?