iPad’e youtube’dan video nasıl indirebilirim?

iPad'inizle youtube ve diğer video indirme sitelerinden video indirmenin en kolay yolunu anlatacağız.

0
2118

Youtube videolarını indirip istediğiniz zaman kota sorunu yaşamadan izlemek istemez misiniz? iPad kullananlar için youtube’dan video indirmenin birkaç yolu var. Bu yazımızda iPad’inizle sadece youtube değil, onlarca video indirme sitesinden nasıl video indirebileceğinizi anlatacağız.

Savefrom.net sitesi

Savefrom çeşitli kaynaklardan video indirebileceğiniz çok kullanışlı bir sitedir. Bu siteyi kullanarak aşağıdaki sitelerin tamamından video indirebilirsiniz.  Windows, Macbook veya telefon farketmiyor.

Nasıl video indirilir?

Savefrom sitesinden video indirebilmeniz için öncelikle videonun yukarıdaki sitelerden birinde barınması gerekiyor. Daha sonra da indireceğiniz videonun linkini aşağıdaki alana kopyalamanız şart.

  • 1 numaralı alana linki yapıştırın.
  • 2 numaralı alana tıklayın.
  • 3 numaralı alandan da indirmek istediğiniz kaliteyi seçin.

iPad ile youtube’dan nasıl video indirebilirim?

Buraya kadar gösterdiklerim tüm cihazlar için ortak olan bilgilerdi. Yani Windows kullanıyorsanız başka bir işleme gerek yok. Ama Apple ürünü (iPhone, iPad veya Macbook) kullanıyorsanız dikkat etmeniz gereken birşey daha var.

Apple Safari tarayıcısı üzerinden video indirmenize izin vermiyor. Savefrom sitesine safari üzerinden girebilirsiniz ama indirme yapamazsınız. Bunun için ayrıca bir uygulamaya daha ihtiyacınız olacak:

Documents by Readdle

Bu uygulama 260 bin kişi tarafından oylanmış ve 4.7 almış bir uygulama. Ben yıllardır kullanıyorum. Dökümanlarınızı saklayabileceğiniz, pdf okuyabileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz, online film izleyebileceğiniz bir uygulama.

Biz bu uygulamanın web tarayıcısı özelliğini kullanacağız.

  • Yukarıdaki resimde işaretli olan yerden uygulamanın tarayıcısını açın.
  •  “Go to this adress” yazan kısma savefrom.net yazın.
  • Site açılacak. Site açıldığında yukarıda anlattığım gibi videonuzu indirebilirsiniz.

Bu kadar!

iPad’iniz ile youtube üzerinden videonuzu indirdiniz. Video’un görmek için aşağıdaki resimde gösterdiğim işaretli alana dokununuz:

 

Yine bu yöntemi kullanarak iPad’inizle Vimeo, Dailymotion, TikToK ve VK gibi sitelerden video indirebilmeniz mümkün.

Szin bildiğiniz başka bir yöntem mi var? Yorum kısmından bize yazın.

 

Önceki İçerikiPhone hafızası / belleği nasıl artırılır?
Sonraki İçerikWWDC 2020 Ne Zaman Yapılacak?
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?