iPad Pro ve iOS 11 İkilisi İçin Yeni Video

0
76

Apple, yenilediği iPad modellerinin üzerinde epey durmaya başladı. Dünyanın değiştiğini ve artık bilgisayarların yerini tabletlerin aldığını belirten markanın, genel olarak tüm reklamlarının ve çalışmalarının da bu kısmı işaret etmiş olduğunu görüyoruz. Marka özellikle yeni iPad Pro modellerinin üzerine düşüyor. Sadece iPad Pro yeteneklerinin değil, aynı zaman iOS 11 ile gelen yazılımsal yeteneklerinde öne çıkarılmaya başlandığını görüyoruz. Bu noktada markanın iPad serisini bilgisayarların yerine yerleştirmeye çalıştığı yeni reklamlarda sürekli olarak gelmeye devam ediyor.

iPad Pro İçin Yeni Reklam

Son olarak iOS 11 sonrasında daha da güçlenen ve iOS 11 işletim sisteminin yeteneklerini ortaya koyan bir iPad Pro modelinin vurgulandığı reklam yayınlandı. iOS 11 ile beraber yayınlanan yeni iPad reklamında ise tabii ki tablet ile yapılabilecekler sıralanıyor. Akıllı kalem yetenekleri, akıllı kalemle beraber gelen tasarım ve çalışma yetenekleri, bunun yanında iPad serisinin çok daha işlevsel hale gelmesi ve daha birçok noktanın vurgulandığı yeni reklamla beraber, iPad Pro modelinin bilgisayarlar yerine kullanılabileceği vurgulanıyor.

Gerçekten değerlendirme yaptığımızda bilgisayarlara paralel olarak özellikleri bulunduğu görülen iPad Pro modelinin, reklamı ise şimdiden ilgi toplamayı başarmış durumda. Özellikle Apple’ın iOS 11 yeteneklerini öne çıkarmasının da birçok nedeni var. Bundan sonra gelecek olan iOS 11 güncellemeleriyle beraber daha da fazla yetenek kazanması beklenen tablet serisinin, ilerleyen süreçlerde bilgisayarların yerini tamamen alıp almayacağı ise başka bir tartışma konusu. Kesin olan kısım Apple’ın bu yönde çalışmalarına devam edeceği. Amaç iPad Pro modelleri içinde iPhone modellerinde olduğu gibi bir standart oluşturmak gibi gözüküyor.

İlginizi Çekebilir: 5G Modemler İçin Intel ve Apple Birlikte Çalışacak

İLGİLİ HABER:  iPhone X Çevresel Kimlik Bilgileri Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?