iPad Pro Ne Kadar ? iPad Pro Hataları ve Kullanıcı Yorumları

0
699

iPad Pro Apple’ın 9 Eylül tarihinde yaptığı etkinlikte tanıtıldı. iPad Pro’nun piyasaya çıkışı 12 Kasım tarihinde gerçekleşti ve tabletin satışa çıkmasının hemen ardından Apple hayranları tarafından büyük ilgi gösterildi. Hatta iPad Pro beraberinde Apple Pencil ve iPad Pro’ya özel klavye ile satıldı. Her ne kadar Apple Pencil Türkiye’de karaborsaya düşmüş olsa da iPad Pro satışları hızla devam ediyor.

iPad Pro Türkiye Fiyatı, iPad Pro Ne Kadar ?

iPad Pro’nun Türkiye için başlangıç fiyatı 2999 TL. Tabi ki bu fiyatlar iPad Pro’nun sahip olduğu hafızasına ve Cellular özelliğinin olup olmamasına göre değişiklik gösteriyor.

iPad Pro Alınır Mı ?

iPad Pro’nun Özellikleri

iPad Pro’nun sahip olduğu özellikleri kısaca özetlemek gerekirse A9X işlemciye sahip iPad Pro 4 GB ram ile birlikte geliyor ve depolama alanı seçenekleri olarak 32 GB ve 128 GB’lık seçenekleri bulunuyor. 8 Megapiksel kameraya sahip olan iPad Pro ayrıca 4 adet hoparlör ile birlikte geliyor ve film, video izlerken büyük rahatlık sağlıyor.

iPad Pro Sorunları, iPad Pro Hataları

iPad Pro’yu satın alan kullanıcıların belirttikleri ilk hata ise cihazın tepki vermemeye başlaması. Özellikle uzun süre şarjda bekleyen iPad Pro’lar şarjdan çıkarıldıktan sonra tepki vermiyor ve çözüm olarak cihazı sıfırdan başlatmak gerekiyor. Apple’ı arayarak sorunu bildiren kullanıcılara ise şuanlık çözüm olarak iPad Pro’yu iTunes üzerinden tekrar sıfırlamaları tavsiye ediliyor.

iPad Pro’nun ortaya çıkardığı bu sorunların sebebi olarak ise şuanda iOS 9 gösteriliyor. iOS 9’da yaşanan bazı yazılımsal sorunların iPad Pro’nun tepkisiz kalmasına yol açtığı düşünülüyor.

iPad Pro Nasıl

iPad Pro Alınır mı ? iPad Pro Kullanıcı Yorumları

iPad Pro’yu satın almak isteyen kullanıcıların özellikle Türkiye şartlarında önce fiyatı gözlerini korkutacaktır çünkü iPad Pro’nun fiyatları rakiplerine göre oldukça yüksek. Bunun haricinde ise iPad Pro ile yapılabileceklerin şuanda bir sınırı yok. iPad Pro’nun hızının bazı Macbook modellerinden daha fazla olduğu da geçtiğimiz günlerde yapılan testlerle ortaya çıkarıldı.

Kısacası profesyonel bir tablet sahibi olmak isteyenler için iPad Pro doğru adres olacaktır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?