iPad Pro İçin Yeni Reklam Filmleri

0
130

Apple yeni bir reklam dalgası daha başlattı. Teknoloji devi ilk olarak iPhone X akıllı telefonları için yeni bir reklam filmi yayınlamış ve reklam filminde portre modu üzerinde durulmuştu. iPhone X modeliyle portre çekimlerinin ne kadar başarılı olduğunu gösteren video ile bir kez daha yeni akıllı telefon modellerini öne çıkaran marka, bunların hemen sonrasında ise bu kez iPad Pro modelleri için yeni reklam filmleri yayınladı. Yine iPad Pro ile gelen yenilikler üzerine duran reklam filminin ise bir hayli ilgi çektiğini söylemek gerekiyor.

iPad Pro İle Artırılmış Gerçeklik

Yeni reklam filminde ilk dikkat çeken kısım ARKit sistemi olarak gösteriliyor. İlk reklam filminde, tanıtım reklamlarında gördüğümüz çocuk, iPad Pro tabletiyle beraber bankta oturan bir adımın yanına koltuk gibi nesneler ekliyor ve ARKit sisteminin yapabildiklerini gösteriyor. Oldukça başarılı ve oldukça hızlı bir artırılmış gerçeklik deneyimi sunulduğunu gösteren video, tek yeni reklam olmadı.

Bir diğer yeni reklam filminde ise iPad Pro modeliyle iOS 11’in uyumunu ortaya koyuyor. iPad Pro modelinde çok daha kolay not alma özelliği ve uygulamaları çok daha kolay bir şekilde taşıma özelliğini ortaya çıkaran yeni reklam videosunda, sürekle bırak ile oluşturulan notları da görüyoruz. Daha öncede iOS 11 ile iPad Pro modelinin uyumunu ortaya koyan yeni reklam filmlerini görmüştük. Apple bu tür reklam filmlerine uzun süre devam edecek gibi gözüküyor.

Yeni reklam filmlerinde de 15 saniyelik kısa videolar kullanıldığını ve tek bir özelliğin öne çıkarıldığını görüyoruz. Marka bu şekilde her zaman uyguladığı stratejileri uygulayarak, satışlarını yüksek seviyelere çekmek ve iPad Pro modelini daha fazla kullanıcıya ulaştırmak için çalışmalarına devam edecek gibi gözüküyor. Aynı durum iPhone X modeli içinde geçerli. Kısa süreli tek özellik üzerinde duran videolarda daha ne gibi seriler göreceğiz? Bakalım.

İLGİLİ HABER:  Herkese Açık macOS Big Sur Public Beta Yayınlandı

iPhone X

İlginizi Çekebilir: iOS 11 Jailbreak İçin Substitute Güncellemesi Geldi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?