iPad Pro 2020 Görselleri Ortaya Çıktı

0
120

Apple yeni ürünleri için hazırlıklarına başlamış durumda. Bu ürünler arasında olması beklenen serilerden birisi de iPad Pro 2020 tablet modelleri olacak. İddialı tablet modelinin özelliklerinin neler olduğu bir yana, tasarım kısmında değişikliklerin neler olacağı konusunda yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Ortaya çıkan yeni görseller çok iddialı bir tasarımın geleceğini gösteriyor. Öyle ki iPhone 11 serisiyle iPhone akıllı telefonlarında yapılan değişiklik, iPad Pro 2020 modeliyle iPad serisinde de kendisini göstermiş olacak. Yeni tabletler çok daha dikkat çekici bir tasarımla beraber gelecek.

iPad Pro 2020 Tasarımı Nasıl Olacak?

Ekran kısmında mevcut iPad Pro modeline benzer bir seri göreceğiz. Daha ince çerçeveler dikkat çekecek ancak yine çerçeveli bir model sunulacak. Çerçeve kısımlarının tamamen kaldırılması söz konusu olmayacak. Bunun dışında tasarım kısmında arka kapak tasarımının ise tamamen değiştiğini göreceğiz.

iPad Pro 2020

Arka kapak tasarımında kare şeklinde kamera alanı başrol oyuncusu olacak. Çok kısa bir süre önce paylaşılan görsellere göre bu alan içerisinde 3 arka kamera kullanılacak. iPhone 11 akıllı telefonlarında kullanılan kamera alanı gibi bir kamera alanının kullanılacağı tabletlerde 3D ToF sensörlerinin de bulunması bekleniyor.

Bu değişiklikle beraber iPad Pro 2020 modelinde artırılmış gerçeklik özellikleri çok daha öne çıkacak. Teknik konusunda nasıl bir tablet sunulacağı konusunda ise şimdilik bilgiler yok. Digitimes tarafından yapılan bilgilere göre bu model için de çok uzun süre beklemek gerekmeyecek.

iPad Pro 2020

Yeni seri de iPhone 9 akıllı telefonlarıyla beraber Mart ayının sonunda düzenlenecek olan etkinlikle beraber tanıtıma çıkacak. Render görüntüleri ve şimdiye kadar sunulan bilgiler ne denli iddialı bir seri ile karşı karşıya kalacağımızın en büyük göstergesi.

Yeni seri hakkında farklı detaylar da ortaya çıkacak olursa, bunları paylaşacağız. Tanıtımı merakla bekliyoruz. Şimdilik sizi render görüntüleriyle baş başa bırakalım.

Önceki İçerikiPhone 9 Tanıtım Tarihi Paylaşıldı
Sonraki İçerikiOS 13.4 Beta 2 Neler Sunuyor?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?