iPad Pro 2017 Modeli İçin Detaylar Ortaya Çıkıyor

0
60

Akıllı telefon konusunda bu yıl birçok yeni model ile karşılaştık. İlk olarak Samsung’un iris tarayıcı gibi üst düzey teknolojilerle beraber kullanıcılara sunduğu Note 7, ardından HTC, Sony ve LG derken son olarak ise Apple’ın yeni seri akıllı telefonu iPhone 7 kullanıcıların beğenisine sunuldu. 7 Eylül tarihinde tanıtılmasının hemen ardından ön siparişlerinin de açılmaya başlamasıyla gündem olan iPhone 7 akıllı telefonları bu sene Apple’ın gündeme gelmesinin ana nedenlerinden biri oldu. Tabii her ne kadar yeni seri akıllı telefonları ön plana çıkmış olsa da aslında Apple’ın kullanıcılara sunduğu yeniliklerin bunlarla sınırlı kalmadığını da söylemek gerekiyor.

Zira akıllı telefon ardından yeni mobil işletim sistemi derken şimdilerde ise Apple’ın yeni tablet modeli iPad 2017 için konuşmalar yapılmaya başlandı. Apple’ın muhtemelen bahar ayları içerisinde satışına başlaması beklenen yeni seri tabletlerinin duyulmasının hemen ardından ise yeni seri tabletlerde ne gibi yeni özellikler bulunacağı da bir bir ortaya çıkmaya başladı. Tıpkı iPhone 7 serisinde olduğu gibi şimdilerde de iPad için hangi yeniliklerin sunulacağı tartışma konuları olmaya başladı.

İki Farklı Ekran Modeli

Bu noktada ortaya atılan iddialar arasında en çok gündeme geleninin yeni serilerde iki farklı ekran modeli sunulmasının olduğunu belirtelim. Zira iddialara göre Apple bu modelde 10,5 inç ve 7,9 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutu seçeneği sunacak. Apple’ın ekran teknolojisi konusunda ise her hangi bir değişime gidip ditmeyeceği de merak konusu. Zira bu konuda henüz bir bilgi ya da iddia bile olmadığını belirtelim. Ek olarak ses sisteminin çok daha geliştirileceği ve kamera konusunda da hatırı sayılır iyileştirmeler yapılacağı da iPad 2017 serisi için ortaya atılan iddialar arasında. Tüm bu iddiaların gerçek olup olmadığı ya da yeni seride belirtilen yeniliklerden hangisinin bulunup bulunmayacağı da ancak Apple’ın yapacağı tanıtımla ortaya çıkacak gibi. Tanıtım tarihi konusunda ise Apple tarafından henüz duyuru yapılmadı.

İLGİLİ HABER:  Apple, Akıllı iPad Kılıflarını Daha da Akıllı Yapmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?