Ana Sayfa iPad iPad Pro 12.9 inç (2017) için En İyi Temperli Cam Ekran Koruyucuları

iPad Pro 12.9 inç (2017) için En İyi Temperli Cam Ekran Koruyucuları

1
734

Yeni 12.9 inç iPad Pro‘nuzun ekranının kırılmasını istemiyorsanız, onu bir temperli cam ekran koruyucu ile kaplayın!

12.9 inç iPad Pro’nuz ilk günkü gibi yeni kalmasını isteyeceğiniz mükemmel bir ekrana sahip. iPad Pro’nuzu ister bütün gün yanınızda taşıyın ister evde kullanın, iPad Pro’nuzun ekranını kırılmaya ve parçalanmaya karşı korumak için temperli cam ekran koruyucu kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İşte 12.9 inç iPad Pro için en iyi temperli cam ekran koruyucu modelleri!

amFilm Temperli Cam Ekran Koruyucu

amFilm Temperli Cam Ekran KoruyucuamFilm Temperli Cam Ekran Koruyucu yalnızca 0,33 mm’lik ultra inceliği ile iPad Pro’nuzu çizilmelere ve aşınmalara karşı korumak için mükemmel bir ekran koruyucudur.

Bazı ekran koruyucuları ekranınızın görünümünü karmaşık hale getirebilirken, amFilm Temperli Cam Ekran Koruyucu’nun %99,9 şeffaflık ile bu konuda mükemmeldir. Ayrıca dokunmaya duyarlılık ve Apple kalem kullanımı konusunda endişelenmenizi de gerektirmeyen bir üründür.

Tech Armor Temperli Cam Ekran Koruyucu

Tech Armor Temperli Cam Ekran KoruyucuTech Armor’un temperli cam ekran koruyucusu, piyasada en çok satılan en yüksek dereceli ekran koruyucular arasındadır.

Apple Pencil’ın kusursuz çalışmasına izin verecek kadar incedir ve parlak ışıkların oluşturduğu parmalayı önleyici kaplamaya sahiptir.

Tech Armor, ekran koruyucularını cihazınızın ömrü boyunca sürecek bir garantiyle de desteklemektedir. Bu yüzden herhangi bir çatlama ya da kabarma yaparsa değiştirebilirsiniz.

SPARIN Temperli Cam Ekran Koruyucu

SPARIN Temperli Cam Ekran KoruyucuSPARIN Temperli Cam Ekran Koruyucu, iPad Pro ekranınızı aklınıza gelebilecek her türlü tehlikeye karşı korumak için tasarlanmıştır!

Ekran koruyucuları düzgün takılamadığında geride kalıntılar bırakabiliyor. Ancak SPARIN’i takarken sorun yaşadığınızda kalıntı bırakmadan kolayca kaldırabilir ve yeniden takmayı deneyebilirsiniz.

Bu temperli cam ekran koruyucu, ekranın tamamına sığacak şekilde tasarlanmış ve lazerle kesilmiştir. Bu nedenle, kenarlarının etrafında küçük parçalar kalmasından veya çatlamasından endişe etmeniz gerekmez.

SPARIN temperli cam ekran koruyucunun en dikkat çekici özelliği ise, Apple Pencil’i kullanırken hassasiyet kaybı yaşamanıza engel olan yalnızca 0.3 mm kalınlık sunması.

OMOTON Temperli Cam Ekran Koruyucu

OMOTON Temperli Cam Ekran KoruyucuOMOTON Temperli Cam Ekran Koruyucu, diğer standart temperli cam ekran koruyuculara göre daha fazla darbeye dayanıklı ve daha şiddetli düşmelere karşı koyabilmek için tasarlanmış olup parmak izi önleyici bir kaplama ile üretilmiştir. Böylece istenmeyen parmak lekeleri yüzünden ekranda olanları kaçırmak zorunda kalmazsınız.

Ekran koruyucuyu uygularken hata yapmaktan endişelenmenize gerek yok. Çünkü OMOTON, iPad Pro ekranınıza güçlük çekmeden uygulayabilmeniz için ücretsiz bir aplikatör ile kaplanmıştır.

Siz 12.9-inç iPad Pro’nuzu nasıl koruyorsunuz?

Temperli bir cam ekran koruyucusu gibi bir şeyi mi tercih ediyorsunuz, yoksa kılıf kullanmayı mı tercih ediyorsunuz? Ya da her ikisini birden kullanmaktan mı hoşlanıyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir: iOS 11’de iPhone veya iPad’te ekran görüntüsü alma ve fotoğraf düzenleme

1 YORUM

  1. Ben ekran koruyucu cam kullandım fakat Apple pencil ile çizimlerimi etkiledi, en basitinden ekrana bir cetvel koyun ve bir çizgi çekin milim de olsa çizgide dalgalanmalar mevcuttu. Bende kırılmaz camı çıkarıp attım, durum düzeldi. Keşke apple bunu düşünerek aynı terazilerde olduğu gibi nasıl tabağın ağırlığını ayarlayıp içindekini ölçme imkanı sunuyor, koruyucunun kalınlığına göre yükseklik ayarı olmalı, sonuçta bluetoothla çalışıyor. Velhasılı kelam çizimde profesyonel çalışmalarınız varsa mutlaka etkiler, boşa para vermeyin derim. Düşürmemeye gayret edin, yapacak birşey yok.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?